MMS JIM HUMBLE
   Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

FORUM

GDZIE KUPIĆ MMS

NOWA KSIĄŻKA JIMA HUMBLE

PRZEŁOM ODKRYCIE XXI W. JIM HUMBLE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 101 MMS/CDS

PROTOKÓŁ MMS/CDH

ZASADY I SPOSOBY PRZYJMOWANIA MMS

ELIMINACJA SMAKU MMS

TERAPIA PREPARATEM MMS

PASOŻYTY WEWNĄTRZ NAS - film dokumentalny

SŁOWNIK MMS

BROSZURY O MMS

MINERAŁY SCHINDELE

LINKI

KONTAKT

SZUKAJ
   Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 766
Najnowszy Użytkownik: mario9
ZASADY I SPOSOBY PRZYJMOWANIA MMS

Chcemy tu przytoczyć kilka zasad stosowania preparatu MMS. Zasady te to jak credo stosowania preparatu, każdy rozpoczynający terapie lub ten kto dopiero o tym myśli powinien je znać by uniknąć problemów, które mogą acz nie muszą pojawić się w terapii oczyszczania organizmu

ZASADA nr 1
Często stosowane dawki są skuteczniejsze. Dawki małe, a stosowane częściej są skuteczniejsze niż dawki duże stosowane rano i wieczorem. Dwutlenek chloru (CLO2) pozostaje w organizmie nie więcej niż dwie godziny, dlatego rozmiar dawki nieodgrywa aż tak istotnej roli. MMS będzie zatem działał bardziej efektywnie przyjmowany w mniejszych dawkach co godzinę lub dwie, kiedy cały czas operuje w ludzkim organizmie, niż przyjmowany w dawkach dużych i rzadkich kiedy występuje przerwa w jego działaniu


ZASADA nr 2
Dostarcz organizmowi tak dużo MMS jak tylko można. Należy dostarczyć organizmowi tak dużo MMS jak tylko można bez narażania się jednak na niepotrzebne biegunki, mdłości czy wzmożenie stanu chorobowego. Zawsze należy zaczynać kurację od jednej kropli, którą aktywujemy, a następnie dawkę można stopniowo podnosić jeśli jest to możliwe. Tak więc druga dawka to dwie krople itd. Można dawkę podnosić przy każdym zażyciu nawet co godzinę lub dwie aż osiągniemy maximum zalecanych kropli lub poczujemy mdłości.

ZASADA nr 3
Jeśli trzeba obniż ilość kropli. Jeśli po zażyciu MMS wystąpi biegunka lub mdłości należy zmniejszyć ilość kropli, najlepiej wracając do dawki przy której czuliśmy się komfortowo. Biegunka spowodowana działaniem MMS trwa godzinę lub dwie i chociaż jej wystąpienie jest oznakiem procesu oczyszczania organizmu to przedłużanie biegunki poprzez zwiększanie dawki wbrew organizmowi może spowodować więcej szkody niż pożytku. Nieprzestawać zażywania MMS, kiedy niepożądane objawy ustąpią można dawkę stopniowo zwiększać.

ZASADA nr 4
Witamina C neutralizuje działanie MMS. Należy unikać jakiejkolwiek formy witaminy C na dwie godziny przed i dwie po zażyciu MMS. Jeśli ktoś stosuje witaminę C o wydłużonym działaniu np. 24 h to niestety taką witaminę należałoby odstawić na czas kuracji MMS.

ZASADA nr 5
Właściwa dieta. Podczas kuracji MMS, choć nie tylko, należy utrzymywać właściwą dietę, która wesprze system odpornościowy w walce z wrogimi mikroorganizmami. MMS oczyszcza organizm ze wszystkich szkodliwych mikroorganizmów i pasożytów nie dostarcza jednak potrzebnych organizmowi witamin i minerałów. Dlatego właśnie należy zadbać o ich dostarczenie ciału w formie odpowiedniej diety czy suplementów mineralnych.


Chociaż najbardziej rozpowszechnioną formą przyjmowania MMS jest stosowanie doustne to istnieją także inne metody stosowania terapii Jima Humble. W tym artykule przedstawimy cztery sposoby na dostarczenie MMS do organizmu.

1. ZAŻYWANIE DOUSTNE. Jest to najbardziej popularna metoda i najpowszechniej stosowana.

Dodanie do MMS (wymieszanego z Aktywatorem) wody lub soku ze świeżo wyciśniętych owoców, daje możliwość doustnego spożycia roztworu.

Zasadnicza ilość wody lub soku dodana do roztworu MMS to połowa lub cała szklanka. Jeśli zostanie spożyta w całości dostarcza organizmowi wszystkie korzyści jakie daje MMS.

Po 3 minutach (przy kwasku 10%) lub 20 sekundach (przy kwasku 50%) od wymieszania MMS z Aktywatorem, kiedy dodamy wodę lub sok - więcej dwutlenku chloru nie wytwarza się. Po wypiciu roztworu gaz CLO2 krąży w organizmie przez ok. 1,5 do maksymalnie 2 godzin. Dawkę MMS do picia należy przyjmować co godzinę, najlepiej tak, by ostatnia dawka kończyła się przed snem.

2. ROZPYLANIE NA SKÓRĘ. Rozpylanie na skórę jest efektywną metodą stosowaną przy różnego rodzaju schorzeniach skóry. Roztwór musi zawierać wodę, by można go było łatwiej rozpylić.

MMS nie rozjaśnia włosów i nie uszkadza skóry. Jeśli na skórze znajdują się jakieś rany lub pęknięcia rozpylenie MMS na to miejsce może objawić się sensacjami w postaci lekkiego pieczenia jest to jednak objaw gwałtownego oczyszczania z zarazków.

Przygotuj aktywowany MMS z 10-15 kropli odczekaj min. 3 mniuty dolej całą szklankę/kubek wody destylowanej lub letniej wody przegotowanej. Roztwór wlej do butelki z rozpylaczem, rozpryskuj w miejscach zmienionych chorobowo, obolałych.

PAMIĘTAJCIE: butelkę z roztworem trzymajcie w ciemnym miejscu, najlepiej w szafce, inaczej MMS straci swoją moc.

3. METODA LEWATYWY. Lewatywy mają bardzo dobre działanie w oczyszczaniu ścianek jelit. Powodują też, że CLO2 jest absorbowany i mieszany z plazmą krwi dzięki czemu jest łatwiej roznoszony w organizmie i bardziej dostępny dla większej ilości organów.
UWAGA!!! Zawsze stosujcie roztwór MMS i Aktywatora rozcieńczony z wodą.

Lewatywę zacznij od 6-10 kropli aktywowanego MMS odczekaj min. 3 minuty przy 10% kwasie cytrynowym lub 20 sekund przy 50% kwasie cytrynowym, po tym czasie dolej szklankę wody - wprowadź roztwór na leżąco, zostań w pozycji leżącej ok 5-10 min. Lewatywy można robić 2 razy dziennie.

Roztwór można stosować dopochwowo i doodbytniczo.

4. GORĄCE KĄPIELE. Kąpiele z dodatkiem aktywowanego MMS w wodzie wystawiają skórę na lepsze działanie jonów CLO2.

Para otwiera pory w skórze i tamtędy jony CLO2 dostają się głęboko, aż do mięśni. Ponieważ krew jest zawsze obecna w mięśniach, jony te, dostają się do plazmy krwi co powoduje skuteczniejsze ich działanie w walce przeciwko pasożytom, grzybom, pleśni i innym zarazkom.

W tym celu przygotujcie aktywowany MMS z 1-2 łyżeczek MMS, odczekajcie min. 3 minuty (przy 10% kwasku cytrynowym) lub 20 sekund (przy 50% kwasku cytrynowym). Wlejcie ten roztwór do gorącej wody w wannie. Wejdźcie do wanny i połóżcie się tak, abyście mogli cali, aż po szyję przykryć się wodą. Para, która będzie się wytwarzała oczyszcza pory, łagodzi bóle, oczyszcza organizm z toksyn.

5. KROPLE DO NOSA. MMS w kroplach szybko udrażnia nos, przywraca smak i zapach.

W tym celu przygotujcie roztwór z 4-6 kropli aktywowanego MMS, zaczekajcie minimum 3 minuty (przy 10% kwasku cytrynowym) lub 20 sekund (przy 50% kwasku cytrynowym), po tym czasie dodajcie 3/4 kubka/szklanki wody destylowanej. Nabierzcie roztwór do strzykawki 2,5 cm lub do zakraplacza i wstrzykujcie co chwilę po 1 kropelce do nosa, aż opróżnicie całą strzykawkę/zakraplacz.

Powtarzajcie to przez kilka dni, aby całkowicie zlikwidować ognisko zapalne.

6. MMS JAKO KROPLE DO OCZU. W przypadku zapalenia spojówek lub innej infekcji oczu, zmieszajcie 2 krople aktywowanego MMS z połową szklanki wody.

Powinna to być woda destylowana lub woda oczyszczona. Używając zakraplacza, zaaplikujcie sobie 1 lub 2 krople do zainfekowanego oka lub oczu. Mrugajcie powiekami parę razy, aby upewnić się, że roztwór dostał się do całego oka i użyjcie kolejnej kropli jeśli jest taka potrzeba.

Powtarzajcie tą czynność 4 do 5 razy dziennie, aż do ustąpienia problemu.

7. MOCZENIE STÓP. Jeśli macie grzybicę paznokci, infekcję czy jakikolwiek rodzaj ran na stopach, nalejcie do miski gorącej wody i dodajcie od 10 do 20 kropli aktywowanego MMS. Stopy należy moczyć od 5 do 10 minut. Czynność powinniście powtarzać codziennie, aż problem zniknie. W zależności jak poważny jest problem - może Wam to zająć od tygodnia do nawet sześciu tygodni. Niektórzy ludzie donoszą, że po użyciu tej procedury ustąpił ból w dnie moczanowej. Jest to doskonałe uzupełnienie dla Protokołów 1000, 2000 i 3000 oraz dobry sposób na dostarczenie jeszcze większej ilości MMS do organizmu.

8. KROPLÓWKA Z MMS. Mając już pewne doświadczenie ze stosowaniem tej metody, odkryłem, że nie jest ona bardziej skuteczna od doustnego zażywania MMS. Jednak że, jeśli stan jamy ustnej lub przewodu pokarmowego nie pozwala na doustne zażywanie MMS, to kroplówki z pewnością będą skuteczną metodą dostarczania MMS do organizmu.
Do pojemnika o pojemności 250 ml z solą fizjologiczną lub glukozą wlejcie 5 kropli nieaktywowanego MMS i zaczekajcie godzinę, czas ten jest potrzebny, by MMS się aktywował, a wtedy podłączcie kroplówkę. Okres oczekiwania na aktywacji może wynosić od 1 do 3 godzin, a ilość stosowanych kropli 5 do 22, zasadniczo jednak powinniśmy stosować taką ilość kropli, jaką zażywalibyśmy doustnie. Zawsze odczekajcie co najmniej godzinę od momentu, kiedy dodacie MMS do butelki z kroplówką.
Im większa dawka, tym więcej czasu powinniśmy sobie dać na kroplówkę. Gdybyście stosowali Protokół 1000, to do kroplówki stosujcie równowartość 3 kropli branych co godzina, a jeśli stosujecie Protokół 2000 – użyjcie tyle kropli, ile użylibyście w dawce godzinowej.

9. UŻYCIE NIEAKTYWOWANEGO MMS. Użycie jednej kropli nieaktywowanego MMS powinno wystarczyć na swędzące ukąszenia owadów, takich jak komary i pchły. Ukąszenia tych owadów ze swej natury mają odczyn kwasowy, a ponieważ nieaktywowany MMS jest wysoce alkaliczny, może on zneutralizować kwas i w ten sposób powstrzymać swędzenie. W miejsce ukąszone wetrzyjcie opuszkiem palca maksymalnie 2 krople nieaktywowanego MMS, nie przekraczajcie jednak ilości kropli i pamiętajcie, aby zmyć polane miejsce po maksymalnie 5 minutach.
Nieaktywowany MMS stosujemy na poparzenia skóry, włączając w to poparzenia słoneczne. Jako preparat alkaliczny, MMS zlikwiduje ból, będący konsekwencją poparzenia, a dokładniej przez odczyt kwasowy poparzonego miejsca na skórze.
Na poparzone miejsce nie stosujcie oleju lub jakichkolwiek tłustych płynów, ponieważ szczelnie otaczają poparzone miejsce i mogą pogorszyć stan. Nanieście nieaktywowany MMS swobodnie na poparzone miejsce i natychmiast rozprowadźcie go palcami, robiąc to delikatnie. MMS może pozostać na skórze nie dłużej niż 5 minut, a następnie spłuczcie go czystą wodą. Ból zazwyczaj mija w ciągu 3 lub 4 minut, a jeśli tak się nie dzieje, powtórzcie zabieg. Nieaktywowany MMS nie może pozostać na skórze dłużej niż 5 minut, ponieważ mógłby wtedy wyrządzić więcej szkody ni˝ pożytku. Po tym, jak na poparzone miejsce zastosowaliście MMS, użyjcie maści lub soku z aloesu, aby wygoić poparzenie.
W przypadku ukąszenia przez węża, należy aktywować 3 lub 4 krople MMS przy użyciu albo 10% albo 50% kwasku cytrynowego i roztwór taki nanosić na ukąszone miejsce co 15 minut. Należy również zażywać doustnie dawki z 6 kropli aktywowanego MMS co 15 minut przez pierwsze pół godziny, a następnie co pół godziny przez kolejne kilka godzin. Trzeba skonsultować się z lekarzem, ale nie wolno pozwolić mu naciąć ugryzionego miejsca, gdyż to spowoduje rozprzestrzenianie się trucizny i choć większość lekarzy wie o tym dobrze, zawsze znajdzie się jakiś, który o tym nawet nie słyszał.

10. STOSOWANIE OPARÓW MMS NA SKÓRĘ. Jeśli ktoś jest zarażony gronkowcem, należy wykonywać wszystko, co jest tu podane, dokładnie i uważnie, ponieważ może to uratować życie Wam lub komuś innemu w ciągu kilku minut. Musicie zdobyć szklankę/kubek lub inne naczynie wystarczająco duże, by zmieściła się w nim zainfekowana część ciała, a gaz ClO2 nie wydostawał się na zewnątrz. Nie wolno używać naczyń metalowych.
Do naczynia wlejcie 10 kropli MMS oraz 50 kropli 10% lub 10 kropli 50% kwasku cytrynowego i dokładnie je wymieszajcie. Nie dodawajcie wody. Natychmiast włóżcie do naczynia zainfekowaną część ciała tak, by naczynie całkowicie objęło tę część i tak, by MMS pozostał na dnie, nie dotykając powierzchni ciała. Jeśli trzeba, przyjmijcie odpowiednią pozycję, by nie odwracać naczynia. Pozwólcie oparom dwutlenku chloru wchłaniać się w skórę przez 5 minut, ale nie dłużej, gdyż gaz ClO2 mógłby poparzyć skórę.
Po pięciu minutach odstawcie naczynie z MMS i spróbujcie delikatnie wycisnąć ropę z zainfekowanego miejsca. Dobrze by było mieć pod ręką papierowe ręczniki. Jeśli ropa się nie pojawiła, odczekajcie kilka godzin i powtórzcie procedurę, chociaż w większości wypadków, stosując tę procedurę, możemy poradzić sobie z gronkowcem za pierwszym razem. Jeśli tak się nie dzieje, powtarzajcie zabieg co 6 godzin, aż do ustąpienia infekcji.

11. MMS W WORKU. Kiedy wyobrazicie sobie tę procedurę, całość może wydać Wam się śmieszna, ale jeśli gardło lub układ trawienny są uszkodzone, to może być to sposób na wprowadzenie MMS do organizmu inną drogą.
Zdobądźcie dwa duże worki na śmieci i sklejcie ich otwarte strony razem za pomocą taśmy. Ja znajdowałem takie worki w różnych supermarketach na całym świecie i wszystkie one są mniej więcej takiej samej wielkości. Kupcie największe worki, jakie są dostępne w sklepie. Połóżcie te worki na podłodze naprzeciw siebie i sklejcie je szczelnie taśmą, po czym obróćcie je na drugą stronę i sklejcie drugą stronę na tyle szczelnie, by gaz ClO2 nie mógł się wydostać. Jak worki są już sklejone ze sobą otwartymi stronami, przetnijcie spód jednego z worków i w ten sposób otrzymacie jeden duży worek, długi na co najmniej 180 cm.
Przygotujcie sobie taboret ustawiony blisko stołu. Do sporządzenia roztworu MMS użyjcie małej miski. Na stole przy, którym stoi taboret, przygotujcie miskę, MMS oraz kwasek cytrynowy. Przygotujcie sobie jakiś czasomierz lub użyjcie zegarka, aby odmierzać czas zabiegu.
Kiedy już będziecie gotowi, zdejmijcie większość ubrań, usiądźcie na taborecie i włóżcie stopy do wcześniej przygotowanego worka, a następnie podciągnijcie go na wysokośç co najmniej bioder. Dopiero wtedy sporządzicie roztwór aktywowanego MMS w misce ustawionej na stole, aby uzyskać dwutlenek chloru.
Za pierwszym razem użyjcie 5 kropli MMS i zmieszajcie je z odpowiednią ilością kropli kwasku cytrynowego, po czym natychmiast umieśćcie miskę w worku zaraz przy Waszych stopach. Nie czekajcie ani chwili z włożeniem miski do worka i umieszczeniem jej przy stopach, po czym podciągnijcie worek na wysokość szyi i zaciśnijcie go tak, by szczelnie otaczał kark.

Upewnijcie się, że naprawdę mierzycie czas i że w worku pozostaniecie tylko przez 10 minut.
Jeśli pozostawicie na sobie jakieś rzeczy, możecie je zniszczyć, a przy okazji jeśli to nie zima i nie jesteście na zewnątrz, to będziecie się także bardzo pocić.
Powtarzajcie ten zabieg kilka razy dziennie lub nawet więcej. Możecie użyć od 5 do 40 kropli MMS, jednak nie zaczynajcie od tak dużej ilości jak 40 kropli, do tak wysokiej dawki powinniście dochodzić powoli. Stosując tę procedurę, można również stosowaç Protokoły 1000 lub 2000, chociaż nie jest to wymagane. Jeśli użyjecie tej procedury i dodatkowo zastosujecie jeden z protokołów – to dobrze, ale nie doprowadzajcie siebie do nudności, bo to może ograniczyć proces powrotu do zdrowia lub znacząco go spowolnić.
źródło informacji www.jimhumble.biz

   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

truther
25/05/2021 18:57
W takich wypadkach stosuje się najczęściej Protokół 2000 i 3000.

Marcinek
25/05/2021 17:00
Tłuszczaki są odmianą raka🥺

truther
23/05/2021 22:41
Jego się głównie przy raku stosuje.

Marcinek
23/05/2021 21:02
Będę sprawdzał za trzy dni czy mms2pomoze na tloszczaki😱

truther
23/05/2021 19:28
Tak, te kapsułki wystarczą i tak tylko w części się je wypełnia.

Marcinek
23/05/2021 19:22
Poszukałem i znalazłem kapsułki celulozowe,0 A w książce znalazłem jakie ilości wsypywać do kapsulek🥸

Marcinek
23/05/2021 18:48
Gdzie można kupić kapsułki i maszynkę?

truther
23/05/2021 18:45
Kiedyś były dostępne w Polsce, ale tego sklepu już nie ma. Co do proszku i kapsułkownicy, to sam tak robię - działa.

Marcinek
23/05/2021 18:42
Wyczytałem że można kupić puste kapsułki, maszynkę do nabijania tych kapsułek i samemu robić. Nie wiem czy jest to dobry pomysł robienia samemu🤯.

Marcinek
23/05/2021 18:41
Proszę o jakąś radę🤢, podpowiedź

Marcinek
23/05/2021 18:40
Wyczytałem że można kupić puste kapsułki, maszynkę do nabijania tych kapsułek i samemu robić. Nie wiem czy jest to dobry pomysł robienia samemu🤯.

Marcinek
23/05/2021 18:37
Próbuję znaleźć i kupić podchloran wapnia w kapsułkach i nie mogę znaleźć. Znalazłem tylko w proszku.Jakaś podpowiedź gdzie można kupić.

truther
21/05/2021 20:18
http://www.mmsjimhumble.u
bf.pl/forum/viewthread.ph
p?forum_id=36&thread_id=9
3&pid=290#post_290


truther
21/05/2021 20:16
Koarzę, że na Bałkanach była, w Rumunii/Bułgarii bodajże.

Marcinek
21/05/2021 19:16
Oo.To ciekawe🥸A wiesz czy w Polsce jest taka klinika.

truther
21/05/2021 18:49
Społeczność MMS miała swego czasu w Europie swoje kliniki (może jeszcze działąją), ale dieta tam była oparta na tłuszczach: szczególnie masło i olej kokosowy.

Marcinek
21/05/2021 18:03
Jeśli można co kolwiek zjeść ? To co😕jeśli prawie w każdym posiłku występują przeciwutleniacze.Proszę o jakieś wskazówki.

Marcinek
21/05/2021 17:58
Witam.Mam pytanie?🧐 Czy jest jakaś dieta zbilansowana przy stosowaniu procedury 1000 przez 21 dni.Czy przez 8 godz. dziennie pijąc mms jemy co kolwiek czy stosujemy ścisła dietę.

truther
10/05/2021 21:26
W ogóle to jest sposób na przyśpieszenie gojenia ran i redukowanie potencjalnych blizn. DMSO w tej wodzie też by nie zaskodziło.

Marcinek
10/05/2021 16:52
Dzięki.Tak zrobiłem i pomogło 👍

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie