MMS JIM HUMBLE
   Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

FORUM

GDZIE KUPIĆ MMS

NOWA KSIĄŻKA JIMA HUMBLE

PRZEŁOM ODKRYCIE XXI W. JIM HUMBLE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 101 MMS/CDS

PROTOKÓŁ MMS/CDH

ZASADY I SPOSOBY PRZYJMOWANIA MMS

ELIMINACJA SMAKU MMS

TERAPIA PREPARATEM MMS

PASOŻYTY WEWNĄTRZ NAS - film dokumentalny

SŁOWNIK MMS

BROSZURY O MMS

MINERAŁY SCHINDELE

LINKI

KONTAKT

SZUKAJ
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 767
Najnowszy Użytkownik: Sabinula
Zobacz Temat
MMS JIM HUMBLE | Medycyna Naturalna | Master Mineral Solution
Autor Bartonella
Iwona lewicka
Użytkownik

Miejscowość: wieden
Data rejestracji: 10.01.21
Dodane dnia 12-01-2021 11:04
Witam! Dziękuję za dodanie do forum i za mozliwosc podzielenia sie z wami moja historia i za każde słowa otuchy badz rade.

Używam mss od lat. Dużo podróżuje i zawsze mi pomagał nie ważne gdzie była czy to Dzungla czy Afryka. Moja mama stosuje go dużo dłużej i nie raz pomagała wychodzić ludziom z wielu paskodztw. Wiec mam do niego zaufanie i wiem ze działa.

Ksiazka Humble'a jest moim przewodnikiem zdrowotnym, a jednak złapałam cos co jest trudniejsze niż wszystko dotychczas.

Podrapal mnie w Grecji kot i zaczęło sie niewinnie po 2 tygodniach takie nocne napady potok, drętwienia, ale po dniu przechodziło. Zaczęłam brać zapobiegawczo mms. Diagnoza lekarska sie do dziś nie znalazła. Według medycyny książkowej jestem zdrowa bo mój organizm jakoś w krwi infekcji nie pokazuje. TZN. cos tam wychodzi ale tak jakby niby nic. Wyszly mi za to przeciwciała IgG na Bartonella ale IgM było zbyt niskie żeby potwierdzić infekcje. Zrobilo sie trochę biedne kolo bo lekarze oczywiście wyciągnęli wniosek no tak jak nie ma nic to pewnie psychosomatyka. I tak zostało. Dostałam Xanax i wysłali mnie do domu.

Po 3 miesiacach bez poprawy postanowiłam sie za to wziąć.

Wiem ze medycyna naszego wieku niedomaga wiec nie biorę xanaxu a zabrałam sie dosc poważnie za MMS.

I tak jest to moj 12 dzień na procedurze 1000 Plus. rzeczywiście zaczęło mi sie dopiero poprawiać jak dolozylam DMSO do mieszanki.

Moj organizm akceptuje 3 krople co godzinne 10 razy dziennie. Probowalam podwyższać ale narazie kończy sie to wymiotami wiec narazie 3 krople. Mój stan jakby sie bardzo małymi kroczkami poprawia. Ciezko tez powiedzieć bo to co mam czy to Bartonella czy inne dziadostwo ma swój cykl i sa dni ze czuje sie całkiem zdrowa a sa ze znowu jest gorzej. Tak czy siak tendencja jest pomalutku zwyżkowa.

I teraz mam takich pare pytań.

1. Ile czasu mogę MMS brać? jeżeli procedura przewiduje 21 dni czy mogę brać nawet do 2-3 miesięcy? Przy każdym ataku tej bakterii widzę totalna różnice jak jestem na MMS.

2. Myslalam o tym żeby dodać MMS2 ale kompletnie nie wiem gdzie można go dostać. Tu mój prywatny adres email Iwona-lewicka@wp.pl i numer telefonu
00436764383440 jakby ktoś mogli mi podrzucić kontakt.

3. Prowadziłam miesiąc temu procedurę grzybowa po trzech dniach nie czułam nic to przestałam. Na badaniach tez grzyby nie wyszli czy mimo to jednak zacząć procedurę grzybowa?

4. Co z odrobaczaniem? czy na czas odrobaczania przerwać MMS?

5. Dodalam procedury mycia zębów i płukania gardła (u mnie to był fenomen jak przepłukałam raz porządnie gardło mss wyszło ze mnie tyle paskudztwa WOW)
Czy można gardło płukać także mieszanka mss + DMSO?

6. staralam sie dodać także spryskiwanie skory MMS + DMSO. Ile czasu trzeba odczekać az DMSO sie wchłonie żeby nalozyc ubrania bez ryzyka ze sie cos wchłonie do skory? tu moze jakby ktoś mial jakaś rade dla mnie to chętnie skontaktowałabym sie na prywatnym czacie.

7. Czuje ze ta bakteria badz cos siedzi mi mocna w głowie/ układzie nerwowym i atakuje galke oczna. Jak najlepiej tam doprowadzić MMS?

Bardzo dziękuję za wszelka pomoc i sluze rada jakby ktoś sie z czymś podobnym zmagał. Dziękuję również za posty o boreliozie dało mi to dużo nadziei ze mogę sie wyleczyć.

Pozdrawiam
Iwona

lewicka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bartonella
truther
Użytkownik

Miejscowość: MMS (My Miracle Site :)
Data rejestracji: 25.03.10
Dodane dnia 12-01-2021 13:43
Leczenie bez poprawnej diagnozy to bardzo śliska sprawa - trzeba mieć to zawsze na uwadze. W przypadku MMSa jest to mniej krytyczna sprawa niż przy specyfikach nakierowanych na konkretną bakterię, bo MMS jest stosunkowo uniwersalny. Może sprawdzenie markerów stanów zapalnych by pokazało coś więcej, a nie same przeciwciała. Badania stanów zapalnych nie wskazują konkretnych przyczyn, czy chorób, ale są sygnałem, że faktycznie coś się dzieje i potwierdzają rozstrój organizmu.

Jeśli to faktycznie ta bartonella, to chciałem znaleźć coś odnośnie działania na nią dwutlenku chloru:
https://www.researchgate.net/publication/51676513_Effect_of_low-concentration_chlorine_dioxide_gas_against_bacteria_and_viruses_on_a_glass_surface_in_wet_environments
Nie wiem, czy w tym badaniu jest coś konkretnego, publicznie jest dostępny tylko abstrakt, poprosiłem o cały tekst, ale czy go otrzymam to nie wiem.
Znalazłem za to w Internecie sporo przypadków ludzi, którzy sobie z bartonellą dobrze radzili za pomocą MMSa, przykładowe świadectwo:
Success treating multiple infections with Chlorine Dioxide
maszynowe tłumaczenie: https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://www.healthrising.org/forums/threads/success-treating-multiple-infections-with-chlorine-dioxide.3644/

Słuszne było dołożenie DMSO, patogeny mają formy przetrwalnikowe (kokony, etc.), dzięki którym są w stanie przetrwać trudne warunki czy atak z zewnątrz. DMSO ułatwia penetrację tkanek w głąb.

Odpowiadając na pytania:
1. Tak, można brać dłużej niż 3 tygodnie, a nawet jest wskazane, gdy jest poprawa, ale jeszcze stan nie jest zadowalający. 3 tygodnie to taki szablon, można/należy go dostosowywać pod konkretny przypadek.
2. Kiedyś były kapsułki z MMS2, ale ten sklep już nie istnieje. Zamiast tego można poszukać jak najczystszego podchlorynu wapnia, np. w Polskich Odczynnikach Chemicznych (POCH). Kiedyś sprzedawali, pewnie nadal mają. A jeśli nie, to wie Pani, jakiej substancji szukać, a hurtowni/laboratoriów chemicznych w Polsce mamy od groma.
3. Ciężko bez diagnozy zakładać przerost grzybów, jednak podejście "nie karmić dziada", czyli ograniczyć węglowodany nie zaszkodzi.
4. Nie trzeba przerywać odrobaczania. Natomiast jeśli w tych środkach są przeciwutleniacze, to najlepiej dobrać sobie tak godziny przyjmowania tych specyfików i MMSa, aby odstęp między nimi był przynajmniej 2h.
5. Tak, można używać DMSO w płukaniu gardła. Kilka lat temu chyba sam Jim Humble pokazywał przypadek leczenia głębokiego zapalenia gdzieś pod zębem właśnie z wykorzystaniem DMSO. Przy czym proszę pamiętać, że zęby nie lubią kwaśnego pH - to osłabi szkliwo, dlatego po myciu/płukaniu MMSem aktywowanym kwasem, warto usta przepłukać czymś zasadowym, np. sodą oczyszczoną - to dodatkowo wybiela zęby.
7. MMSa można stosować także w formie zakrapiania oczów, uszu oraz nosa. Dodatkowo można delikatnie się inhalować. Z tym trzeba bardzo uważać, bo gaz działa najszybciej, biorąc za duży wdech można sobie poranić płuca. Kiedyś dezynfekcję robiłem i zapomniałem czegoś zabrać z pomieszczenia. Wszedłem tam i musiałem wziąć wdech... po tym wdechu kaszlałem przez tydzień. Fakt, że tam było bardzo duże stężenie gazu, ale w przypadku inhalacji z takiej przykładowej 3-kroplowej dawki musi być ostrożne. Lepiej zaczynać bardzo łagodnie od 1 wdechu. Przy czym jeśli ktoś Panuje nad nozdrzami, to jest możliwość "przytrzymania" gazu w okolicach zatok, nosa, gardła, czy samych płuc. Jak chciałem zatoki oczyścić, to tak jakby rozszerzałem nozdrza, brałem delikatny płyciutki wdech nosem i czekałem kilkanaście sekund - dosłownie czułem to. Do wprowadzania MMSa pod skórę służy także przyjmowanie go razem z DMSO, poprzez nanoszenie na skórę.

Życzę Pani sukcesów, nadziei i wytrwałości. Dyscyplina jest ważniejsza od samych dawek, dlatego nie ma sensu się forsować, bo "ja chcę więcej, bo dam rady". Takie podejście często kończy się herxheimerem i rezygnacją z terapii, a szkoda.
http://www.jimhumble.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Iwona lewicka
Użytkownik

Dodane dnia 12-01-2021 15:05
Dziękuję bardzo za obszerna odpowiedz. właśnie czytałam na amerykańskich stronach ze MMS pomógł w Bartonella. Nadal staram sie o diagnozę. Test wymazu pokazuje mi bakterie gramy ujemne. Poprostu nie wiem dokładnie co to za zakala mi sie trafiła.

lewicka
Iwona lewicka
Użytkownik

Dodane dnia 13-01-2021 17:39
Pisalam do POCH i niestety nie maja. smiley

lewicka
Iwona lewicka
Użytkownik

Dodane dnia 13-01-2021 17:50
czy podchloryn wapnia to to samo co wapno chlorowane:

https://www.izdrowiej.pl/pl/p/Wapno-chlorowane-Podchloryn-Wapnia/1621

lewicka
truther
Użytkownik

Miejscowość: MMS (My Miracle Site :)
Data rejestracji: 25.03.10
Dodane dnia 13-01-2021 22:15
Tak, podchloryn wapnia to to samo co wapno chlorowane.
http://www.jimhumble.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

truther
25/05/2021 18:57
W takich wypadkach stosuje się najczęściej Protokół 2000 i 3000.

Marcinek
25/05/2021 17:00
Tłuszczaki są odmianą raka🥺

truther
23/05/2021 22:41
Jego się głównie przy raku stosuje.

Marcinek
23/05/2021 21:02
Będę sprawdzał za trzy dni czy mms2pomoze na tloszczaki😱

truther
23/05/2021 19:28
Tak, te kapsułki wystarczą i tak tylko w części się je wypełnia.

Marcinek
23/05/2021 19:22
Poszukałem i znalazłem kapsułki celulozowe,0 A w książce znalazłem jakie ilości wsypywać do kapsulek🥸

Marcinek
23/05/2021 18:48
Gdzie można kupić kapsułki i maszynkę?

truther
23/05/2021 18:45
Kiedyś były dostępne w Polsce, ale tego sklepu już nie ma. Co do proszku i kapsułkownicy, to sam tak robię - działa.

Marcinek
23/05/2021 18:42
Wyczytałem że można kupić puste kapsułki, maszynkę do nabijania tych kapsułek i samemu robić. Nie wiem czy jest to dobry pomysł robienia samemu🤯.

Marcinek
23/05/2021 18:41
Proszę o jakąś radę🤢, podpowiedź

Marcinek
23/05/2021 18:40
Wyczytałem że można kupić puste kapsułki, maszynkę do nabijania tych kapsułek i samemu robić. Nie wiem czy jest to dobry pomysł robienia samemu🤯.

Marcinek
23/05/2021 18:37
Próbuję znaleźć i kupić podchloran wapnia w kapsułkach i nie mogę znaleźć. Znalazłem tylko w proszku.Jakaś podpowiedź gdzie można kupić.

truther
21/05/2021 20:18
http://www.mmsjimhumble.u
bf.pl/forum/viewthread.ph
p?forum_id=36&thread_id=9
3&pid=290#post_290

truther
21/05/2021 20:16
Koarzę, że na Bałkanach była, w Rumunii/Bułgarii bodajże.

Marcinek
21/05/2021 19:16
Oo.To ciekawe🥸A wiesz czy w Polsce jest taka klinika.

truther
21/05/2021 18:49
Społeczność MMS miała swego czasu w Europie swoje kliniki (może jeszcze działąją), ale dieta tam była oparta na tłuszczach: szczególnie masło i olej kokosowy.

Marcinek
21/05/2021 18:03
Jeśli można co kolwiek zjeść ? To co😕jeśli prawie w każdym posiłku występują przeciwutleniacze.Proszę o jakieś wskazówki.

Marcinek
21/05/2021 17:58
Witam.Mam pytanie?🧐 Czy jest jakaś dieta zbilansowana przy stosowaniu procedury 1000 przez 21 dni.Czy przez 8 godz. dziennie pijąc mms jemy co kolwiek czy stosujemy ścisła dietę.

truther
10/05/2021 21:26
W ogóle to jest sposób na przyśpieszenie gojenia ran i redukowanie potencjalnych blizn. DMSO w tej wodzie też by nie zaskodziło.

Marcinek
10/05/2021 16:52
Dzięki.Tak zrobiłem i pomogło 👍

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie