MMS JIM HUMBLE
   Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

FORUM

GDZIE KUPIĆ MMS

NOWA KSIĄŻKA JIMA HUMBLE

PRZEŁOM ODKRYCIE XXI W. JIM HUMBLE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 101 MMS/CDS

PROTOKÓŁ MMS/CDH

ZASADY I SPOSOBY PRZYJMOWANIA MMS

ELIMINACJA SMAKU MMS

TERAPIA PREPARATEM MMS

PASOŻYTY WEWNĄTRZ NAS - film dokumentalny

SŁOWNIK MMS

BROSZURY O MMS

MINERAŁY SCHINDELE

LINKI

KONTAKT

SZUKAJ
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 722
Najnowszy Użytkownik: Nela
Zobacz Temat
MMS JIM HUMBLE | Medycyna Naturalna | Master Mineral Solution
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Objawy przy stosowaniu MMS , prośba o pomoc .
jola1
Użytkownik

Data rejestracji: 06.11.12
Dodane dnia 06-11-2012 10:14
Witam
Zarejestrowałam się ponownie , ponieważ miałam problem z zalogowaniem. Pisałam o koleżance , chorej na raka , która zaczęła przyjmowac MMS. Rak jest to wznowa naciekowa na mięśniu pod łopatką po wcześniejszym raku piersi . Koleżankę bardzo boli ręka , jest spuchnięta(obrzęk limfatyczny) ciągły ból utrzymuje się od lutego 2012, wcześniej też ją bolała ręka , ale nie było to aż tak dokuczliwe . Koleżanka przyjęła chemię w tabletkach xeloda cztery cykle po dwa tygodnie. Po zastosowaniu mms ból jest nie do wytrzymania tramal nie działa , bardziej puchnie ręka i robi się gorąca. Nie wiemy czy nadal stosowac mms , czy to jest właściwa reakcja. Koleżanka przeczytała książki o mms i nic nie było na ten temat. Bardzo proszę o pomoc.
Jola
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Objawy przy stosowaniu MMS , prośba o pomoc .
truther
Użytkownik

Miejscowość: MMS (My Miracle Site :)
Data rejestracji: 25.03.10
Dodane dnia 06-11-2012 17:05
Literatura zna mnóstwo przypadków, gdzie objawy zamiast znikać to się nasilały, szczególnie w pierwszym etapie leczenia. Podobnie z reakcją herxheimera, reakcja nieprzyjemna, ale jest efektem działania (zbyt gwałtownego) MMS. Węzły chłonne służą m.in. do przetrzymywania substancji toksycznych. Może ten ból to efekt zapalenia naczyń chłonnych spowodowany nadmiarem przechowywanych patogenów czy substancji toksycznych. Nie wiem, jakie dawki bierze pani znajoma, ale może w takim razie powinna je zmniejszyć, a po poprawie zwiększać. Co do toksyn, to najwięcej ich wprowadzamy z pożywieniem, uważać na to (szczególnie przetwarzana żywność albo ukryta nietolerancja glutenu czy laktozy). Należy uzbroić się w cierpliwość, aż organizm zutylizuje nagromadzone toksyny (trzeba wzią poprawkę na to, że po chemioterapii te możliwości są osłabione). Warto by w takim przypadku spróbować poprawić pracę układu limfatycznego, podobno masaż limfatyczny wspomaga przepływ limfy, pracę węzłów chłonnych. Aby ulżyć węzłom należy oczyścić organizm z zalegających toksyn. Można je wydalić z potem, czy lewatywą (lewatywa z terapii Gersona z kawą organiczną dodatkowo oczyszcza wątrobę z toksyn).
http://www.jimhumble.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 19-11-2012 14:22
Witam ponownie
Dziś byłam u koleżanki ręka jest spuchnięta zaogniona , robią się pęcherze jak rany . Tak wygląda jak by miało pęknąc . Od piątku zaczęły puchnąc nogi i brzuch , koleżanka ma problem ze wstawaniem , ból jest straszny nie śpi . Jak zaczęły się straszne bóle , przerwała mms , myślała , że to po mms , nie brała kilka dni a ból nie zelżał . Teraz znów bierze mms , przeczytała obydwie książki o mms , ale nie wie do ilu kropli ma dojśc . Bierze co dwie godziny 4 do 5 kropli od kilku dni . Zastanawia się nad mms2 w tabletkach , tylko nie wie jak przyjmowac .Myślę , że warto nie ma nic do stracenia . Lekarz onkolog przepisał antybiotyk augmentin na spędzenie stanu zapalnego i zalecił nie masowanie ręki , czyli , że masaż limfatyczny nie jest dobry. Tak twierdzi lekarz. Chciałam się spytac czy można te spuchnięte miejsca smarowac mms i jakim roztworem. Czy można smarowac te miejsca gdzie są prawie rany ?
Bardzo dziękuję za poprzednie odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie
Jola
truther
Użytkownik

Dodane dnia 19-11-2012 15:14
Sytuacja wygląda na bardzo poważną. Zamiast 4 krople co 2 godziny zdecydowanie lepiej brać 2 krople co 2 godziny. To nie wielkość dawki jest siłą kuracji MMS, ale systematyka, utrzymywanie pewnej dawki w organizm i przede wszystkim nie przeciążanie się.
Zasada przyjmowania MMS2 jest niemal identyczna jak MMS1, tak samo zaczynamy od jak najmniejszych dawek (1/8 czy nawet 1/6 kapsułki rozmiaru 0) i stopniowo je zwiększamy. Protokół 2000 wykorzystuje w terapii stosowanie MMS1 i MMS2. MMS1 bierze się co godzinę, a MMS2 co 2 godziny (najlepiej, aby między dawkami MMS1 i MMS2 był 30 minutowy odstęp). Tylko nie robić tego, aby więcej. Do tego trzeba opanowania i cierpliwości (wiem, że w sytuacji Pani koleżanki to może być bardzo trudne), tak aby nie doprowadzać do nudności, wymiotów i biegunek.
Nie wiem, czy masaż ręki to masaż limfatyczny, te naczynia raczej są skoncentrowane wokół tułowia. Tak czy inaczej chodzi o zastosowanie czegoś co by wspomagało oczyszczanie organizmu.
Muszę przyznać, że jak słyszę o chemii i antybiotykach, to włos mi się jeży na głowie, a tu jedno i drugie smiley Ale cóż, nikt w tym przyczyny nie będzie podejrzewał, bo przecież tak się wszędzie robi".
Co do smarowania, to jest na forum osoba w wątku RAK PIERSI, która u pewnej osoby stosuje zewnętrznie MMS1 i DMSO i to daje dosłownie odczuwalne pozytywne efekty. Pierw się na skórze rozprowadza MMS1 a potem się spryskuje 50%-70% roztworem DMSO i wody destylowanej i rozprowadza po skórze (za każdym razem należy wprowadzać w inne miejsce na ciele).
A jeszcze jedno, co do oczyszczania organizmu, to najważniejsze jest jego nie zanieczyszczanie. Czym się odżywia Pani znajoma?
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 19-11-2012 16:18
Witam
Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. To jest niebywałe jak pomagasz ludziom. Ja nie bardzo mam czas żeby fizycznie pomóc koleżance , ale chociaż szukam i podpowiadam . Zakupiłam książki , zeby jej pomóc . Pracuje praktycznie od rana do wieczora , od pięciu lat moja córka choruje na sm , więc muszę pracowac , jestem zalogowana na forum CCSVI Niezależnym i tym żyję żeby pomóc córce. Grażyna jest dla mnie jak siostra , szkoda że tak długo zwlekała , ale mam nadzieję , że wyzdrowieje .Jeśli chodzi o MMS1 to ma brac 2 krople co godzinę czy 2 krople co dwie godziny . Czy można rozpuścic na aktywizator kilka kropli i smarowac? Na razie nie ma MMS2 , ale kupi. Co do odżywiania to nie je mięsa i nabiału , cukru nie używa. Uczulałam koleżankę , że jak najmniej białej mąki jadła.
Pozdrawiam serdecznie
Jola
truther
Użytkownik

Dodane dnia 19-11-2012 17:21
Tzn, napisała Pani, że koleżanka bierze 4 krople co 2 godziny, skoro to jest dawka, którą ona toleruje, to lepiej dawkę zmniejszyć do 2 kropli, ale brać co godzinę. Wtedy ilość przyjętego MMS będzie ta sama, a organizm mniej obciążony. Aktywowany MMS rozcieńczony wodą można stosować także zewnętrznie (DMSO tylko usprawnia jego działania, bo dzięki niemu MMS dostaje się szybciej i dalej w głąb naszego ciała, a ponadto sam wykazuje działanie przeciwnowotworowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe). Tak, że ten sam "napój", co pijemy można nanieść na skórę, najlepiej do tego używać jakiegoś rozpylacza/atomizera.
Słuszna sugestia z dietą dla koleżanki, unikać pieczywa (glutenu) i nabiału (laktozy).
Udzielam się tu, bo sam miałem wieloletnie problemy, z których mnie leczyć, do mnie do nich przyzwyczajano, starze porzekadła "bo tak musi być", "można to tylko zaleczyć". Chciałbym uniezależnić ludzi z farmaceutyków (nie wszystko, co "farma" to złe), ale jeżeli lek zamiast leczyć maskuje objawy, to to jest dla mnie niewytłumaczalne (chyba, że mówimy o ekonomii, wtedy to to jest świetny model). Można tego dokonać m.in. zapoznając ludzi z MMS i całym ruchem wokół tego specyfiku oraz uświadamiając ludzi jak duże znaczenie ma pożywienie.

PS. Właśnie newslettera przeczytałem (Overcoming the bad taste of MMS). Traktuje on przedewszystkim o tym, jak można poprawić smak MMS (szereg napojów gazowanych, m.in. popularne 7up, sprite, cola czy pepsi... testowane ponad rok z dobrymi skutkami, ale są schorzenia, jak np. autyzm, gdzie jest to absolutnie wykluczone). Ale pisze o jednej bardzo ważnej rzeczy, o tym jak weryfikować jakość naszej mieszanki, mianowicie. Po dodaniu do kilku kropel MMS i aktywowania go odpowiednią liczbą kropli aktywatora po 20 sekundach roztwór powinien mieć barwę ciemno-czerwoną, a nawet wpadającą w brąz. Jeżeli to zajmuje troszkę więcej czasu, to albo nasze proporcje nie są najlepsze, albo nasz MMS jest słabej jakości. Czasami roztwór robi się żółto-zielony, wtedy też jest do zaakcpetowania. Ale gdy nasz roztwór nie robi się nawet żółty, to można go sobie w zasadzie odpuścić. Mierząc powinniśmy trzymać szklane naczynie na wysokości oczu pod dobrym źródłem światła.
Wiem, że to nie ten wątek, ale przy stwardnieniu rozsianym MMS niejednokrotnie Using MMS for Multiple Sclerosis poprawiał stan kurowanych. Ale jak powiedziałem to inny wątek i chyba Pani osobista sprawa.
Bardzo ważna rzecz, nie wiem, dlaczego dopiero teraz w takich szczegółach się do pisze (nie każdy ma pasek do mierzenia ClO2 w roztworze wodnym). Tak czy inaczej warto byłoby, aby admin to zostało gdzieś na stronie w między instruktażami zawarte. Ewentualnie napisać nowy post. Tego pierwszego nie mam możliwości zrobić, jak nie to post postaram się napisać... żeby mi tylko z głowy nie wypadło.

życzę Pańskiej córce i koleżance powrotu to zdrowia smiley
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 19-11-2012 17:49
Witam serdecznie
Bardzo dziękuję Panu w imieniu Grażyny , córki i swoim . Są jeszcze dobrzy ludzie to jest bardzo budujące .
Życzymy zdrowia Panu
Jola
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 22-11-2012 14:20
Witam serdecznie ,
Moja przyjaciółka była dziś w Warszawie u onkologa , jest to onkologia przy ulicy Wawelskiej . To co powiedziała jej ta lekarka , jest okrutne , może należy mówic prawdę , ale myślę , że nie zawsze jest to dobre . Grażyna wie że stan jest poważny i zdaje sobie sprawę , że może umrzec , ale usłyszec od lekarza , że nie ma nic już do zaproponowania jedynie hospicjum żeby leczyc ból , że pozostał może miesiąc może więcej życia to jest okrutne , tym bardziej , ze od trzech lat uskarżała się koleżanka na ból ręki . Ta sama doktor mówiła jej , że z ręką to do ortopedy a to był przerzut . Dopiero w wakacje stwierdzili przerzut raka . Koleżanka przyjęła cztery cykle chemii xeloda i rak zaszalał . Jak pisałam wcześniej od piątku spuchł brzuch i nogi , na drugi dzień po przyjęciu antybiotyku augmentiyn . Od niedzieli opuchlizna nie powiększa się , brzuch nie boli ani nogi tylko cała ręka , która jest spuchnięta. Ból jest straszny , poza tym bólem koleżanka ma wyniki dobre i nie czuje się źle . Lekarz obmacywała brzuch , nie wyczuwała powiększonych organów , ale powiedziała , że pewnie jest to przerzut .Ta opuchlizna pojawiła się w przeciągu dwóch dni i utrzymuje się na tym samym poziomie . Przepisała jej jeszcze raz chemię navelbine 30 mg cztery opakowania , które należy wziąc na raz . Grażyna zdecydowała nie brac chemii . Ja zamówiłam dla niej i dziś przyszła paczka mms2 i książka Terapia Gersona . Bardzo proszę o podpowiedź jak przyjmowac MMS2 z MMS1 .Tak jak Pan pisał Grażyna przyjmuje MMS1 co godzinę od dwóch do czterech kropli .Moja koleżanka nie ma nic do stracenia musi spróbowac i widzę , że w tym leczeniu ma małą nadzieję . Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
Jola
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 22-11-2012 17:44
Witam ponownie ,
Od jutra Grażyna spróbuje brac co dwie godziny MMS2 1/4 kapsułki , tak jak jest napisane na drugi dzień 1/2 , a potem po całej co dwie godziny. Nie wiemy jak postępowac z MMS1 . Czy należy przyjmowac co godzina po dwie krople . Tego dokładnie nie wiemy żeby nie łączyc na raz MMS2 z MMS1 . Może ktoś podpowie. To jest ostatnia szansa dla mojej przyjaciółki , proszę o pomoc .
Pozdrawiam
Jola
truther
Użytkownik

Dodane dnia 22-11-2012 18:38
Cała medycyna, wysyłanie do innego specjalisty, diagnoza postawiona, gdy juz nie da sie niezauwazyc, co jest z pacjentem. Ale fenomenem jest to, ze nawet na ten ostatni miesiac zycia chca Pani wcisnac kolejna dawke chemii, to ma jej niby umilic zycie? Ta ich ekonomia...
Ale wracajac do MMS1 i MMS2 i przypadku raka, to stosuje się protokół 2000. Zasady są proste, zarówno MMS1 i MMS2 zaczynamy brać od malutkich dawek 1-kropla (MMS1), 1/8 kapsułki (MMS2). MMS1 bierzemy co godzinę (tak dużą dawkę jaką potrafimy przyjąć i która nie powoduje, że czujemy nudności czy inne objawy). MMS2 przyjmujemy co 2 godziny (tak dużą dawkę jaką potrafimy przyjąć i która nie powoduje, że czujemy nudności czy inne objawy). MMS2 trzeba popić przynajmniej szklanką wody. Dobrze też między dawką MMS1 i MMS2 zachować półgodzinny odstęp. W takim ciężkim przypadku warto byłoby mieć DMSO, w Polsce trudno to kupić (chociaż może teraz sytuacja się zmieniła). Dawki najlepiej przyjmować cały dzień, jak jeden dzień będzie dłuższy, drugi krótszy, to się może okazać, że w jednym dniu będzie 8, w innym 10 czy jeszcze więcej. Dobrze dawki MMS1 robić rano na cały dzień. Jeżeli przykładowo zakładamy 10 dawek po 3 krople, to w słoiku aktywujemy 30 kropel, zalewamy wodą i odstawiamy do lodówki. Co godzinę wypijamy 100ml. Dawek może być więcej, wtedy albo mniej pijemy na dawkę, a dajemy więcej kropli, albo bierzemy większy słoik. A MMS2 co dwie godziny, najlepiej zacząć od małych dawek, np. 1/8 kapsułki i też do końca dnia.

EDYCJA: Można łączyć MMS1 i MMS2 (to ma nawet nazwę: MMS3), ale w Waszym przypadku lepiej stosować je naprzemiennie, żeby nie przeciążać organizmu leczonej osoby.
Edytowane przez truther dnia 22-11-2012 18:41
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 23-11-2012 05:59
Witam
Nie mogę pisać , ponieważ jestem w pracy. Koleżanka połkneła 1/8 ampułki i zwymiotowała . Czy ma zmiejszyć dawkę MMS2. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Jola
ikus
Użytkownik

Data rejestracji: 02.11.10
Dodane dnia 23-11-2012 07:24
jola1 oprócz zażywania doustnego niech Twoja koleżanka robi metodę w worku, 2-3 razy dziennie z 10-20 kropli aktywowanego MMS (bez dodatku wody), ta metoda jest naprawdę bardzo skuteczna, jest to czysty dwutlenek chloru, który przedostaje się do naszego organizmu poprzez skórę. Ważne tylko aby koleżanka nie siedziała w nim dłużej niż 10 - 15 min; ponieważ może poparzyć ciało. Dobre też były by kroplówki, ale wiem, że to utrudnione ponieważ nie każdy zgodzi się na to, aby wkłuć wenflon.

Mój tata od dłuższego czasu miał problemy z oddawaniem moczu, co chwilę chodził do toalety, ale leciały tylko kropelki okazało się, że ma prostatę, męczył się i męczył, nie wychodził prawie z domu, bo było za daleko od toalety, oprócz tego miał wiecznie zaparcia, czasami przez 5 dni nie mógł oddać kału. Nakłoniłam go aby spróbował MMS i w końcu się zgodził.

Na początku robiłam mu MMS w butelkach (2 butelki 1,5 litrowe) z jednej butelki wychodziło 5 kubków po 10 kropli MMS. na początku mocno wymiotował i miał biegunki, ale po kilku dniach ustąpiły nawet nudności więc włączyłam mu MMS-2 na początku małe dawki po paru dniach brał już całe kapsułki 3-4 razy dziennie co dwie godziny. Po 3 tygodniach MMSa-2 popijał kubkiem wody z MMS-1 (z 10 kropli) mimo iż mówiłam, że tak nie może robić.

Teraz tata nie ma żadnych problemów z zaparciami, kał oddaje codziennie, bez bólu i pieczenia oddaje mocz. Jedyny problem jaki pozostał to taki, że chodzi często oddawać mocz, ale to przez to, że pije bardzo dużo MMSa i wody.

U taty leczenie zajęło około 1,5 miesiąca, aby wrócił do zdrowia, jednak nie przerwał kuracji MMS. Nadal codziennie pije MMS tylko już nie takie ilości. Teraz sam robi sobie 1 butelkę 1,5 litrową dodaje do niej 50 kropli aktywowanego MMS i taką ilość wypija do wieczora, oczywiście MMS-2 nadal popija MMS-1, ale bierze tylko 1-2 kapsułki.

Napisałam to ponieważ łączenie MMS-1 i MMS-2 może pomóc dużo szybciej, ale oczywiście szybciej też może dojść do wymiotów i biegunek, tak jak u mojego taty.

Porównując mój przypadek i taty wiem, że stosowanie dużych dawek jest lepsze niż małych, ponieważ z wymiotami czy biegunką wychodzą bardzo duże ilości toksyn, organizm jest wtedy bardziej odciążony, a przez to kuracja MMS jest skuteczniejsza.

Kolejny przypadek - moja mama. Od 3 lat problemy z wątrobą (marskość wątroby) przerzuty do trzustki i śledziony, oprócz tego refluks, problemy z przewodem pokarmowym, astma, gronkowiec złocisty w całej głowie.

Przez wątrobę nie może (na szczęście) zażywać żadnych leków. Na wątrobę zażywała leki ziołowe. Przez 3 lata jadła tylko suche bułki ponieważ miała ciągle mdłości albo wymioty (obojętnie co zjadła) ciągle drażniły ją zapachy. Zażywała MMS-2, ale wciąż mówiła, że jest gorzej, że nie czuje żadnej poprawy, MMS-1 nie mogła zażywać ze względu na refluks.

W końcu zabraliśmy ją na płukanie jelita grubego, wiedziałam, że ma w sobie tyle trucizn, że dopóki nie wyjdą z jej organizmu to żadna terapia jej nie pomoże. Lekarz zrobił jej płukanie z MMS-1 z 10 kropli. Po płukaniu czuła się jeszcze gorzej, wieczorem wymiotowała i to mocno, ale po wymiotach poczuła się troszeczkę lepiej, po jelitach 1 tydzień była na bardzo ścisłej diecie, 2 pierwsze dni tylko jogurty, maślanki, twarogi, aby rozbić resztę złogów jelitowych, kolejne dni tylko kasza (manna, gryszana, jęczmienna) z gotowanymi warzywami, po czterech dniach pierwszy raz można zjeść mięso czy ryby, ale tylko gotowane lub pieczone. Przez cały tydzień trzeba pić dużo herbat ziołowych mama piła herbaty mnicha na jelita i na wątrobę, a także napary z malin, dzikiej róży i hibiskusa. Po tygodniu takiej kuracji znowu kolejne płukanie jelita z MMS i cała kuracja od początku, jednak tym razem już nie wymiotowała i nie miała już takich mdłości, poprawa była widoczna, po tygodniu od drugiego oczyszczania jelita jechaliśmy z nią na oczyszczanie wątroby, to zajmuje 5 godzin, po tej terapii odchorowała dwa dni, miała nudności i biegunki. Po dwóch dniach było dużo, dużo lepiej. Mogła już jeść wszystko, oprócz tego czego zabronił jej lekarz (smażone, kawa, ostre, mączne, rzadko mięso). To była ogromna zmiana, wiem, że ta dieta też bardzo dużo dała, ale najbardziej pomogło płukanie jelita z MMS. Po tygodniu od oczyszczania wątroby jechała 3 i ostatni raz na płukanie jelita, sama była w szoku, że tyle jeszcze z niej leciało złogów. We wtorek minie tydzień od skończonej terapii i naprawdę musiałby ją ktoś znać żeby zobaczyć jaka u niej wystąpiła poprawa. Nie ma żadnych nudności, nie przeszkadzają jej żadne zapachy, je wszystko co może, pierwszy raz od 3 lat jadła nawet kurczaka i to ze smakiem, wcześniej nie mogła go nawet wąchać, nie boli ją trzustka, czuje się bardzo dobrze, kilka dni temu była u swojej lekarki - laryngolog, do niej chodzi od lat ponieważ miała plastykę ucha i co pół roku chodzi na odsysanie. Lekarka wprowadziła jej sondę do uszu, oczywiście okazało się, że wszystko zajęte jest ropą, ropę miała nawet w trąbce w uchu, ma zapalenie zatok (jak zwykle od wielu, wielu lat), ale to przez jej pracę, ponieważ przebywa w zimnie, jednak co lekarkę zadziwiło, to fakt, iż mamę nie boli głowa, a zawsze ją bolała, zawsze nosiła ze sobą etopirynę, bo zawsze ona jej niby pomagała. Mama przyznała się, że była na oczyszczaniu i lekarz przy okazji 3 razy robił jej akupunkturę na głowę. Lekarka też wprowadziła sondę aby zobaczyć przewód pokarmowy, a tam prawdziwa niespodzianka, przewód pokarmowy piękny, żadnych stanów zapalnych, nic - czyli jednak MMS-2, który brała prawie rok pomógł, tyle tylko że wcześniej nie było tego widać przez to, że miała w sobie tyle trucizn.

18 grudnia idzie robić badania wątrobowe i ma ustaloną wizytę do lekarza, zobaczymy jakie będą wyniki i co powie lekarz, myślę jednak że wyniki będą bardzo dobre bo widać to po niej. Mimo, że jak zwykle jest przeziębiona, to czuje się super.

A jeśli chodzi o mnie to 3 listopada 2012 roku minęły 2 lata jak wyleczyłam się MMS, nadal nie zażywam żadnych leków, (ani sterydów, ani przeciw bólowych), ani razu nie pękły mi kręgi od tamtego czasu, nadal nie bolą mnie mięśnie i stawy, czuję się bardzo dobrze, mimo, że prawie nie zażywam MMS doustnie, zostałam teraz tylko przy kąpielach i metodzie w worku. Robiłam też razem z mamą i mężem oczyszczanie jelita grubego i wątrobę, ale w moim wypadku nie było żadnego łał, może dlatego, że nic mi już nie dolega.

Oczywiście dietę zachowałam, może nie taką ścisłą jak na początku, ale staram się przestrzegać pewnych zasad żywieniowych i oczywiście nadal przyjmuję suplementy na odbudowę kości i stawów.

Mam nadzieję, że Twoja koleżanka znajdzie dobrą metodę dla siebie na wprowadzenie MMS do organizmu i się nie podda, bo wiem po sobie i swojej rodzinie, że można wyjść z każdej choroby.
ikus
Użytkownik

Data rejestracji: 02.11.10
Dodane dnia 23-11-2012 07:26
jola1 napisał/a:
Witam
Nie mogę pisać , ponieważ jestem w pracy. Koleżanka połkneła 1/8 ampułki i zwymiotowała . Czy ma zmiejszyć dawkę MMS2. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Jola

Tak niech nie bierze kolejnej dawki, albo niech kolejną dawkę zmniejszy jeszcze bardziej. I niech pije jeszcze więcej wody. Woda przy MMS-2 jest bardzo ważna, jak zaczyna mdlić to trzeba pić jeszcze więcej wody. Moja mama biorąc MM-2 pije prawie pół litra wody, oczywiście nie na raz ale w krótkim czasie
Edytowane przez ikus dnia 23-11-2012 07:30
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 23-11-2012 17:25
Witam serdecznie,
Bardzo dziękuję wam za odpowiedzi Truther i Ikus . Jest nie za ciekawa sytuacja u mojej koleżanki . Ale będziemy walczyc , najważniejsze , że Grażyna chce walczyc .Jutro idzie na odział wewnętrzny aby pozbyc się wody z organizmu. Mam cichą nadzieję , że może będzie jeszcze dobrze. Grażyna zwymiotowała po 1/8 , po 15 minutach . Może brac po 1/16 na razie. Ikus jaki lekarz robił te lewatywy? Będę wdzięczna za podpowiedź.
Pozdrawiam
Jola
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 25-11-2012 10:13
Witam
Wiem , że przy MMS nie należy przyjmowac z witaminą C , ponieważ ta witamina osłabia działanie MMS. Grażyna jest w szpitalu na razie przyjmuje tylko MMS1 co godzinę 2 krople . Zastanawiam się czy można jej podac suplement Doktora Rath EpiQuercican , mogę jej to bardzo szybko zamówic , jestem w kontakcie z Polką , która pracuje w fundacji Doktora Rath . We wrześniu Grażyna to brała. Podam funkcje tego suplementu:
1.Hamuje enzymów rozkładających kolagen.
2.utrzymywanie stabilnej tkanki łącznej.
3.Wzmocnienie antyoksydacyjnego systemu obronnego.
4.Podwyższenie biodostępności.
Skład:
Witamina C z
Kwas askorbinowy 41,7 mg
Askorbinian wapnia 34,2 mg
Askorbinian magnezu 25,o mg
Palmitynian askorbylu 17,5 mg
L- lizyna 166, 7 mg
L-Prolina 125,0 mg
L-Arginina 83,3 mg
Ekstrakt zielonej cherbaty (80 % polifenole/EGCG) 166,7 mg
N-acetylo cysteina 33, 3 mg
Kwercetyna 8,3 mg
Selen 5, 0 mcg
Miedź 333,0 mcg
Mangan 167,0 mcg
Jeszcze podam program podstawowy , można przyjmowac razem.
Formuła Podstawowa
Skład:
Ekstrakt z zielonej herbaty (80 % polifenole 150 mg)
Kurkumina ( z korzenia kurkumy 150 mg)
Rezweratrol ( z rdestu japońskiego , Trans-Max 25 mg)
Ekstrat z roślin krzyżowych (cruciferex 200 mg)*
Kwercetyna ( z kwiatów perłowca japońskiego 200 mg)
* Liśc kapusty , różyczka kalafiora , korzeń marchwi , liśc brokuły .
Będę wdzięczna za podpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Jola
truther
Użytkownik

Dodane dnia 25-11-2012 16:23
MMS nie powinno się ze sztuczną vitaminą C przyjmować (osłabia jego działanie), ale z naturalną, jak np. świeżo wyciśnięty sok, już nie ma takich problemów. Lepiej MMS i tabletek z vitaminą C razem nie przyjmować. W takich sytuacjach najlepiej zachować 2-godzinny odstęp między jednym a drugim specyfikiem.
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 25-11-2012 17:57
Witam,
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Na razie skupimy się na MMS i żeby nie osłabiac jego działania . Wstrzymamy się z suplementami , tak myślałam. Puki co Grażyna przyjmuje MMS w szpitalu dwie krople co godzina , nie przyjmuje więcej , ponieważ nie chce wymiotowac . Oczywiście lekarze nic o tym nie wiedzą bo i po co im mówic . Wody w płucach nie ma jest minimalna ilośc w prawym płucu . Chirurgicznie nic nie będą robic nie ma takiej potrzeby , dostaje tabletki na odwodnienie . Ogólnie czuje się dobrze żeby nie ból ręki to by było znośnie . Nie jest trupem , żyje i walczy a na Wawelskiej lekarz tak ją potraktowała. Grażyna powiedziała mi z żalem , że potraktowano ją okropnie .
Pozdrawiam serdecznie
Jola
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 28-11-2012 17:45
Witam,
Grażyna nadal jest w szpitalu.Czuje się dobrze .Nadal przyjmuje MMS 2 krople co godzinę . Badanie USG jamy brzusznej ok. nic nie ma , badanie ginekologiczne również ok.
Pozdrawiam serdecznie
Jola
truther
Użytkownik

Dodane dnia 28-11-2012 18:02
Powiało optymizmem smiley
A jak ręka? Daje o sobie znać, czy też lepiej?
jola1
Użytkownik

Dodane dnia 29-11-2012 17:52
Witam ,
No niestety ręka dokucza nadal , odstawiono morfinę w plastrach. Grażyna dostaje dożylny lek znieczulający i laki na odwodnienie . Żeby nie ta boląca spuchnięta ręka to byłoby dobrze. Najważniejsze , że w tym szpitalu widzi serdeczne podejście lekarzy i personelu nie takie jak w Warszawie . Na Wawelskiej potraktowano ją jak trupa. MMS przyjmuje nadal tylko nie zwiększa dawek , ponieważ nie chce żeby się wydało , że przyjmuje wiadomo jak by zareagowali lekarze.
Pozdrawiam serdecznie
Jola
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

truther
18/05/2020 12:11
Raczej nie, MMS działa z przeciwutleniaczami. Tego raczej się nie dodaje do środków przeciwbólowych.

Nela
18/05/2020 07:38
Dziękuję za odp. A czy gdy zażywa się silne środki przeciwbólowe razem z MMS ma jakiekolwiek wpływ na nie?

truther
16/05/2020 22:35
MMS likwiduje różne patogeny, odciąża system odpornościowy i pozwala nam działać w miarę normalnie. Z reguły pomaga pośrednio.

truther
16/05/2020 22:34
Na temat samej miażdżycy faktycznie nie mogę znaleźć. MMS to nie jest coś, co działa na schorzenie X czy Y. To likwiduje różne patogeny, odciąża system odpornościowy i pozwala nam działać w miarę norm

truther
16/05/2020 22:32
Przepraszam, faktycznie pomyliłem się tak, jak Pani mówi.

Nela
16/05/2020 18:12
Ten link co mi napisałeś jest o cukrzycy a na temat miażdżycy nic nie znalazłam

truther
16/05/2020 01:13
Można też poszukać frazy "mms diabetes testimonial".

truther
16/05/2020 01:12
Na jednym forum jest zbiorczo opisane, warto tam zajrzeć: https://mmsforum.io/diabe
tes/66-what-about-diabete
s-does-mms-cure-diabetes

Nela
16/05/2020 00:23
Czy przy zaawansowanej miażdżycy terapia za pomocną MMS może pomóc?

truther
12/05/2020 19:52
W przypadku prostaty MMS-2 wykazywał się stosunkowo dobrze. W tym celu zaleca się albo Protokół 2000 albo Protokół 4000.

wzm58
12/05/2020 18:23
Kto stosował MMS do obniżenia wskaźnika PSA dla mężczyzn.Jak go w tym przypadku stosować aby były dobre wyniki.

nlines
10/05/2020 00:44
Ja od 1 maja stosuję MMS na boreliozę. Stosuje wg protokołu IDS dopiero tydzień i celem jest dojście do 9 kroplo MMS+9 kwasek cytrynowy 50% co godzinę przez 8 godzin i tak pociągnąć do czerwca i zrob

Qwerty
08/05/2020 15:08
Bardzo proszę o pomoc czy ktoś leczył sie mms na. borelioze stawowa czy mógłby ,i coś doradzić b proszę o info

Admin
01/05/2020 22:50
Trzeba rozpowszechniać MMSa trogą pantoflową. Google i cały mainstream chce nas wziąć za twarz.

Admin
01/05/2020 22:50
Google nas ocenzurowało, usunęło naszą stronę z wyników wyszukiwania: http://www.mmsjimhumble.u
bf.pl/forum/viewthread.ph
p?forum_id=36&thread_id=2
35

truther
14/04/2020 19:02
A co do zewnętrznego stosowania, to DMSO zwiększa penetrację i przenikanie substancji z zewnąrz. Warto to przemyśleć.

truther
14/04/2020 19:02
Zakraplacz ma tę zaletę, że jak odpowiednio ułożymy głowę, to płyn może się dostać do zatok i je oczyścić.

truther
14/04/2020 19:01
Rozpylacz ma tę zaletę, że w miarę jednolicie pokrywa pryskaną powierzchnię.

truther
14/04/2020 19:01
Zależnie od lokalizacji można wykorzystać albo zwykły zakraplacz, albo rozpylacz.

truther
14/04/2020 19:00
Podstawą jest zawsze przyjmowanie doustne.

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie