MMS JIM HUMBLE
   Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

FORUM

GDZIE KUPIĆ MMS

NOWA KSIĄŻKA JIMA HUMBLE

PRZEŁOM ODKRYCIE XXI W. JIM HUMBLE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 101 MMS/CDS

PROTOKÓŁ MMS/CDH

ZASADY I SPOSOBY PRZYJMOWANIA MMS

ELIMINACJA SMAKU MMS

TERAPIA PREPARATEM MMS

PASOŻYTY WEWNĄTRZ NAS - film dokumentalny

SŁOWNIK MMS

BROSZURY O MMS

MINERAŁY SCHINDELE

LINKI

KONTAKT

SZUKAJ
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 731
Najnowszy Użytkownik: emms
Zobacz Temat
MMS JIM HUMBLE | Medycyna Naturalna | Master Mineral Solution
Autor Książka "Przewodnik stosowania MMS. Jak odzyskać zdrowie."
AlaAla
Użytkownik

Data rejestracji: 21.04.20
Dodane dnia 28-05-2020 09:08
Witam serdecznie,
Tym wpisem chciałam polecić książkę "Przewodnik stosowania MMS. Jak odzyskać zdrowie", autorstwa Jim Humble i Cari Lloyd z 2017r.

Jest tam naprawdę bardzo dużo nowych informacji, są nowe protokoły. Cała wiedza jest świetnie uporządkowana.
Przytoczę cytat z książki: " Ta książka zawiera najnowsze uaktualnienia dawnych informacji, a także całkiem sporo zupełnie nowych. Obejmuje ostatnie ulepszenia, na które ja sam i inni wpadliśmy, obserwując stosowanie MMS w różnych krajach."

Na przykład według autora kamieniem milowym okazało się opracowanie tzw. procedury startowej, której opisu nie znalazłam do tej pory w polskim internecie. Okazuje się, że jest ona w tej chwili wręcz obowiązkowa przy rozpoczynaniu terapii MMS. Dopiero po niej możemy rozpoczynać inne, podstawowe procedury. Chyba, że mówimy o chorobach zagrażających bezpośrednio życiu, wtedy najbardziej liczy się czas i ją omijamy.

Wg autorów: "Opracowany Plan Powrotu do Zdrowia wraz z Trzema Złotymi Zasadami MMS, to nowe koncepcje w świecie MMS i każdy powinien pilnie na nie zważać."
Książka zawiera opisy procedur takich jak: procedura szczepionkowa, ebola, zima, mrsa, opatrunkowa, kaszlowa, workowa, płucna, udarowa, zawałowa, oparzeniową i wiele innych. Jeden z rozdziałów poświęcony jest stosowaniu mms u dzieci.
Przykładowo procedurę 3000 u dzieci, jak i u dorosłych można stosować w alternatywny sposób, tj. poprzez przygotowanie 3 butelek: z mms, z dmso i z wodą oczyszczoną. Co godzinę rozprowadzamy płyny na wybranej powierzchni skóry, za każdym razem na innej części ciała.
Jeden rozdział poświęcony jest zwierzętom.

Pożytecznych informacji jest tak wiele, że nie da się ich przedstawić w krótkim wpisie. MMS znam od 10 lat, ale bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zakup tej książki.
Polecam ją, ponieważ informacje są dobrze uporządkowane i można się po niej poruszać bardzo sprawnie. Fajnie byłoby, gdyby ta strona została zaktualizowana o bieżące informacje, w dodatku już nie takie nowe.
Edytowane przez AlaAla dnia 29-05-2020 17:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Książka "Przewodnik stosowania MMS. Jak odzyskać zdrowie."
truther
Użytkownik

Miejscowość: MMS (My Miracle Site :)
Data rejestracji: 25.03.10
Dodane dnia 28-05-2020 20:36
Nie da się ukryć, że aby zrozumieć temat, to najlepiej z książek, one są poukładane. Taka wiedza lepiej się przyswaja, niż porozrzucana i często niespójna, z wielu źródeł.

Ten Protokół Startowy, czym to jest? Bo może to znamy, ale pod inną nazwą. W tej chwili dwie rzeczy mi przychodzą do głowy, ale ciekawi mnie, co o tym mówi ta książka.
http://www.jimhumble.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Procedura startowa
AlaAla
Użytkownik

Data rejestracji: 21.04.20
Dodane dnia 29-05-2020 17:20
Procedura startowa trwa 4 dni.
Pierwszego dnia zażywamy 1/4 kropli MMS co godzinę, przez 8 godzin.
Drugiego i trzeciego dnia 1/2 kropli.
Czwartego dnia 3/4 kropli.

W książce dokładnie jest opisane, jak należy to wykonać oraz jakich proporcji wody użyć.

Jest jeszcze procedura startowa w wersji przyspieszonej.

Przytoczone są również Trzy złote zasady MMS:
1. Zdrowiejesz? Niczego nie zmieniaj.
2. Czujesz się gorzej? Zmniejsz dawki o 50%.
4. Nie jest ani lepiej, ani gorzej? Zwiększ dawkę, albo przejdź do następnego protokołu, zgodnie z Planem Powrotu do Zdrowia.

W internecie dostępny jest cały spis treści tej książki wraz z wprowadzeniem.
Edytowane przez AlaAla dnia 29-05-2020 17:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Książka "Przewodnik stosowania MMS. Jak odzyskać zdrowie."
truther
Użytkownik

Miejscowość: MMS (My Miracle Site :)
Data rejestracji: 25.03.10
Dodane dnia 30-05-2020 20:23
Aha, to coś takiego podejrzewałem. To nie jest nowość, ale dostało nazwę. Wcześniej taka procedura startowa była stosowana, szczególnie u ludzi słabszych albo mających obawy. Taki był opis, aby stosować od 1/8 kropli, podobnie z MMS2, od 1/8 czy nawet 1/16 kapsułki się startowało.
Tak czy inaczej dobrze książki czytać i stosować spójnego nazewnictwa. Potem łatwo się pogubić, jak z tym CDSem.
http://www.jimhumble.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Maggie
03/08/2020 11:02
Witam Na forum umieściłam problem i pytanie dot. koloru MMS po aktywacji

truther
10/07/2020 16:33
Najlepiej aby ten chloryn wapnia był jak najbliższy 100%. Społeczność MMS bodajże stężenie od 68% traktuje jako coś, co można stosować.

truther
10/07/2020 16:32
Może być kapsułka rozmiar 0. I tak zaleca się zacząć od 1/8 dawki tej kapsułki.

truther
10/07/2020 16:29
Nie mogę otworzyć tej strony.

truther
10/07/2020 16:29
Lepiej pisać na Forum, bo shoutbox jest mało czytelny przy dłuższej widomości.

incoguto
10/07/2020 14:40
Czyli to byłby dobre? https://allegro.pl/oferta
/podchloryn-wapnia-wapno-
chlorowane-100g-875647833
7 Niestety jest to przypadek nowotworu płuc więc nie wiem czy sam mms da radę.

incoguto
10/07/2020 14:35
Jako miarę trzeba przyjąć kapsułki rozmiar 0 czyli te duże? Czy jako miarkę lepiej przyjąć płaską łyżeczkę, czy kapsułkę. Powinno wyjść na to samo...

truther
10/07/2020 13:03
Dawno nie widziałem kapsułek na polskim rynku. A co do zamawiania zza granicy, to już chyba szybciej będzie zamówić podchloryn wapnia i kapsułkownice i zrobić je samemu.

incoguto
10/07/2020 11:15
Gdzie można kupić MMS 2 w kapsułkach, najlepiej w Polsce bo sprawa jest pilna?

truther
07/07/2020 11:18
Z aktywowanym MMSem nie ma potrzeby zmywania. Chyba, że ktoś ma otwarte rany, go pieczą i nie może tego wytrzymać.

truther
07/07/2020 11:16
Kiedy stosujemy na skórę nieaktywowanego MMSa - jak przy poparzeniach słonecznych, to po kilku minutach trzeba go zmywać.

truther
07/07/2020 11:13
Można aktywować w butelce, tylko wtedy trzeba trzymać w ciemnym szkle, w ciemnym miejscu i zimnym - najlepiej w lodówce.

truther
07/07/2020 11:13
HCL jest naturalnym kwasem żołądkowym i praktyka pokazuje, że ludzie to tolerują najlepiej.

truther
07/07/2020 11:12
Chlorek złota to kwas, więc na pewno można nim aktywować MMSa. Co do efektów, to nie wiem, czy mogą być lepsze, cieżko mi to wyjaśnić. HCL jest naturalnym kwasem żołądkowym i praktyka pokazuje, że lud

Maggie
06/07/2020 22:12
I jeszcze pytanie o rozpylanie MMS, np.na włosy (receptura p. siwieniu). Czy trzeba to zmyć i po jakim czasie czy można zostawić?

Maggie
06/07/2020 22:10
I jak to jest - czy można sobie zrobić aktywowany MMS na zapas w butelce czy trzeba go wypić w ciągu 1 minuty?

Maggie
06/07/2020 20:38
Podobno można aktywować MMS chlorkiem złota i są lepsze efekty. W książce Jima Humble nic na ten temat nie ma. Czy ktoś próbował tego aktywatora?

truther
03/07/2020 14:38
Wow, to wspaniała wiadomość. Warto by pokrótce napisać o tym na forum. Ludzie częściej tam szukają informacji. Warto coś zostawić dla potomnych.

OrchisM
03/07/2020 14:29
Ból zęba nie wrócił po 2 miesiącach.

OrchisM
03/07/2020 14:28
Wystarczyło 2 dni, żeby zniknął ból zęba, zakwalifikowanego do zatrucia - 15 kropel MMS z 45 kropel DMSO wg procedury!!!

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie