MMS JIM HUMBLE
   Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

FORUM

GDZIE KUPIĆ MMS

NOWA KSIĄŻKA JIMA HUMBLE

PRZEŁOM ODKRYCIE XXI W. JIM HUMBLE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 101 MMS/CDS

PROTOKÓŁ MMS/CDH

ZASADY I SPOSOBY PRZYJMOWANIA MMS

ELIMINACJA SMAKU MMS

TERAPIA PREPARATEM MMS

PASOŻYTY WEWNĄTRZ NAS - film dokumentalny

SŁOWNIK MMS

BROSZURY O MMS

MINERAŁY SCHINDELE

LINKI

KONTAKT

SZUKAJ
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 731
Najnowszy Użytkownik: emms
Zobacz Temat
MMS JIM HUMBLE | Medycyna Naturalna | Master Mineral Solution
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Borelioza
Qwerty
Użytkownik

Miejscowość: Jelenia gora
Data rejestracji: 08.05.20
Dodane dnia 08-05-2020 15:20
Witam bardzo proszę o pomoc w sprawie boreliozy stawowej czy ktoś miał z nią do czynienia jaka terapie zastosował i co ku pomogło jak długo bardzo proszę o odpowiedz .

Qwerty
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Borelioza
nlines
Użytkownik

Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 10.05.20
Dodane dnia 10-05-2020 01:04
Witaj
Ja od 1 maja stosuję MMS na boreliozę. Stosuje wg protokołu IDS dopiero tydzień i celem jest dojście do 9 kropli MMS+9 kwasek cytrynowy 50% co godzinę przez 8 godzin i tak pociągnąć do czerwca i zrobię badania. Miałem gorsze dni odkąd jestem na dawce 5-6 kropli ( jutro 7 planuje ), ale 5-6kropli od 4 dni nie mogę zrobić w systemie godzina po godzinie przez 8 godzin bo wcześniej albo mdłości i niestrawność itp albo wczoraj dyskomfort innego typu tj szumy w uszach mocne i ucisk w gardle, ale to może był efekt zabijania boreliozy i/lub inny efekt za szybkiej i za dużej dawki mms i co ciekawe zawsze efekt "przesycenia" mms następował zawsze po 4-ej dawce mms i piąta była z 3 godzinnym opóźnieniem, ale ostatnie 4 na luzie poszły i jest ok dlatego jutro liczę, że 7 kropli co godzinę przez 8 godzin mi się uda. Na zakończenie dnia wit c z octem jabłkowym piję w szklance wody mineralnej. Będę zdawał relację.
Edytowane przez nlines dnia 10-05-2020 02:05
truther
Użytkownik

Miejscowość: MMS (My Miracle Site :)
Data rejestracji: 25.03.10
Dodane dnia 10-05-2020 01:31
To wygląda na reakcję Łukasiewicza-Jarischa-Herxheimera (zwykle mówi się Herxheimera albo Herx). Nie warto przesadzać, wielu ludzi przerwało szybko Protokoły, bo chcieli "nadgorliwie" przyjmować jak najwięcej, a potem po nudnościach sobie odpuszczali szybko.
Od dawek ważniejsza jest systematyczność, Pan siebie przeciążą. Choroby nas dopadają właśnie przy przeciążeniach: wysiłek, brak snu, przemarznięcie, etc. Jeśli koniecznie chce Pan więcej kropli dziennie, to lepiej jest zwiększyć liczbę dawek, a zmniejszyć dawki. Generalnie co do zasady lepsze są częstsze, a mniejsze dawki.
Życzę Panu powodzenia, powrotu do zdrowia, a przynajmniej poprawy zdrowia.
http://www.jimhumble.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 02:03
Dziękuję za odpowiedź. Tak, ja to robię świadomie dlatego zjeżdżałem z dawkami jak się gorzej poczułem. Nie wiem czy jak piłem Yerbe matę to te mdłości przy mms mogły się nasilać czy to nie ma związku? Bo w weekend w domu bez yerby mate mdłości nie miałem,.ale może kwestia już nabytej tolsrancji? Bo dziś wyraźnie poczułem, że po kryzysie lekkim po 4-e dawce wypitej o 13.00 troche senność złapało i todzwonienie w uszach, a po 4 godzinach przerwy już 4 kolejne dawki mms na 6 kroplach skończyłem bez problemu i bez nietolerancji więc 4 poranne i przesyt, a 4 wieczorne i ok. Wnizokować można, że to zwiększyła się tolerancia na mms u mnie stąd jutro czuję, że 7 kropli całe 8 godzin bez przerwy organizm będzie tolerował, ale nic na siłę, będę obserwował. Jak coś gorzej przerwa znowu i zaczne o.mniejszych by do przerw przymusowych nie dopuszczać. Dodam, że stosuję według kolejności:
1. Woda do szklanki
2. Mms 28% i kwasek 50% po 6 kropli dziś.
3. Mieszam i 20 sekund czekam
4. Pije
Czy to się prawidłowo aktywuje? Czy raczej zalecane
1. Do pustej szklanki mms i kwasek,
2. Czekam 20 sekund i zalewam wodą
3. Piję
Czy jest tutaj zasadnicza różnica czy tak jak robię jest ok?
Edytowane przez nlines dnia 10-05-2020 02:07
truther
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 03:24
Kawa, herbata, yerba nie są polecane przy MMSie, one zawierają przeciwutleniacze i się niepotrzebnie neutralizują razem z MMSem. To 2 kroki w przód i jeden w tył, szkoda się męczyć.
Nie wiem, jak to z yerbą wygląda, nie piłem w zasadzie, ale wiem, że po zielonej herbacie, szczególnie liściastej, też się potrafi nieciekawie porobić. Wiele z tych rzeczy to kwestia doświadczeń. Nie ma jednego słusznego Protokołu, są podstawowe, ale każdy pod siebie może stworzyć odpowiedni wariant. Przy czym stałe jest to, aby w czasie brania kolejnych dawek unikać przeciwutleniaczy.
Powtórzę, ważniejsza systematyczność od dawek oraz lepiej więcej dawek a mniejszych niż mało dawek a większych.
W pańskim przypadku powinno być tak:
1. 6 kropli MMSa do szklanki/kieliszka
2. 6 kropli 50% kwasu cytrynowego do szklanki
3. przechylić szklankę i wstrząsać/mieszać te krople przez 20-30 sekund
4. wlać 100-250ml wody i wypić
Proszę się tego trzymać. Sposób, w który Pan przyjmował do tej pory doprowadza do słabej aktywacji, bo w szklance wody te cząsteczki MMSa i kwasu, tak łatwo się nie spotkają i nie zareagują. Odrobina mogła się także aktywować w żołądku w kwasie żołądkowym, ale to zdecydowanie nie o to chodzi. Gdy Pan to zrobi tak jak opisałem, to poczuje pan chlor i zobaczy, że zabarwią się one na żółto albo nawet na bursztynowo - to jest oznaka aktywacji.
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 11:50
Dziękuję za wskazówki. Chlor czułem jakbym pił wodę z basenu, ale już na kokor uwagi nie zwracałem. Zrobiłem teraz jak Pan radził i faktycznie kolor się zrobił jakby własnie bursztynowy kolor
i mocniejszy zapach chloru niż jak robiłem poprzednio, ale wcześniej, Ady najpierw wodę dawałem też czułem chlor mocno jak to postało z 10 minut. A odnośnie wody czy nie ma wplywu gazowana lub nie i ciepła zimna? Czy tutaj jakieś konkretne zalecenia?
I jeszcz w książc o mms pisało, że można dodać szczypte sody oczyszczonej by smak/zapach chloru zneutralizować, al czy jednocześnie nie wpływa nic netatywnie na mms i jego aktywacje? I ocet jabłkowy czy nic nie przeszkwdza jak wypije w ciągu dnia i przed spaniem z wit c 2 godziny po ostatniej dawce mms? I czy kako zamiast kawy można pić przy tym i guarane, którą piłem zamiennie z yerbą? I yerba szkoda mi odstawiać teraz, ale jak musze to odstawie. I woda alkaliczna np Java czy jej struktura nie zaburza też tu nic? Stosuję jeszcze ocet jabłkowy i mam nadzieję on tu nie koliduje z niczym. Stosuję też nalewki buhnera i nalewki liposomalne czy lepiej je odstawić na czas mms czy one raczej nie kolidują z mms?
Szczeć, rdestowiec, propolos, koci pazur, czystek ( jest przeciwutleniaczem więc jego odstawić ), sarsaparilla - są na alkoholu. Czy sam alkohol w tych nalewkach nie koliduje z mms? I zioła liposmalne Jana Oruby oparte na olejkach eterycznych ziół. Czy poza czystkiem, któreś z tych ziół kolidują? Czy liposomy ukryte w fosfolipidach i oparte na olejkach eterycznych kolidują? Jeszcze biorę srebro i miedź koloidalną.
Trochę pytań i niejasności, ale ma na celu to eliminacje ewentualnych błędów.
Edytowane przez nlines dnia 10-05-2020 14:17
truther
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 14:33
Co od zasady, to nieaktywowanego MMSa się nie pije, nie ma żadnego Protokołu, który by w takiej formie go przyjmował. Jeśli czuł Pan chlor, to znaczy, że odrobinę się aktywował.
Co do wody to zasada jest prosta, im bardziej miękka tym lepiej, dlatego najlepsza jest woda destylowana. Jeśli ktoś nie ma możliwości to jakakolwiek inna miękka woda, może być nawet przegotowana.
Co do temperatury wody, to wystarczy temperatura pokojowa, w ciepłej wodzie szybko ClO2 się ulotni, ale to jest raczej problem, gdy ktoś nie wypija całości na raz.
Tak, jest taka metoda z sodą, ona faktycznie poprawia smak. Co do smaku i zapobieganiu dolegliwości, to ludzie, którzy zamiast 50% kwasu cytrynowego używają 4% kwasu solnego (HCl), mówią, że przyjemniej smakuje właśnie z kwasem solnym.
Soda oczyszczona także powoduje w pewnym stopniu ubytek ClO2 z roztworu oraz częściową neutralizację. Jeśli komuś to bardzo pomaga i inaczej nie może, to wtedy warto tak próbować.
Nawet jeśli ten ocet ma przeciwutleniacze, to po skończonej serii można go wziąć. Po 2h tego ClO2 za dużo już nie będzie w organizmie.
Nie wiem, jaki ma Pan zwyczaj picia yerby, z tego, co kojarzę, to ona się wchłania wolno i działa kilka godzin. Chyba, że Pan wypije z samego rana, a serię MMSa rozpocznie z odpowiednim opóźnieniem. Jeśli wtedy nie będzie problemów, to można się tego trzymać. Kakao czy czekolada też działają jak przeciwutleniacz, więc lepiej ich nie przyjmować razem.
Ta woda ma wysokie pH, w wysokim pH ClO2 będzie z wody uciekał. Ciężko mi oszacować stopień tego ubytku, podobnie jak przy sodzie czy ciepłej wodzie, ale takie są generalnie właściwości. ClO2 ucieka przy tych trzech czynnikach, podobnie na ClO2 działają promienie słoneczne, dlatego zestawy aktywowanego MMSa w wodzie przygotowywane na cały dzień z reguły trzyma się w brązowym szkle w lodówce.
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 14:49
Ok dobrze wiedzieć Ja jednak nie robię na cały dzień. Piję co godzinę bo skuteczniejsze czytałem. Dzisiaj aktywowany jak Pan odał mms i bez błedów z yerbą już tolerancja bardzo dobra. 0 rewelacji żołądkowych czy mdłości. Zostaje dylemat nalewek buhnera i liposmów bo
szkoa mi przerywać kuracje. Jednak nawet jeśli inne poza nalewką z czystka są przeciutleniaczami, a nie jestem w stanie ich zidentyfikować to wystarczy, że na czas kuracji mms zioła będę przyjmował rano i w nocy przed spaniem?
Rano po przebudzeniu i 2 godziny później mms i w nocy 2 godziny po ostatniej dawce mms? Wtedy rano 2h przed pierwszą dawką mms mogę wit c i po ostatniej też wit c. Nie będzie problemu? Czy inne substancje czynne ziół, które utrzymują się dłużej niz 2h nie kolidują nic z mms? Należy się tylko trzymać by nie łączyć mms z przeciwutleniaczami przez 2 godziny i reszta substancii czynnych z ziół nie przeszkadza? I alkohol w nalewkach ( małe ilości ) nie kolidują z mms? Yerbe odpuszcze na czas kuracji bo lubiłem ja pić cały dzień. Czy mogę ją zastąpić ampulkami żenszenia lub guaraną?
Edytowane przez nlines dnia 10-05-2020 14:57
truther
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 15:12
Tak, najlepiej szykować na bieżąco. Czasami są sytuacje, które wymuszają przygotowanie MMSa na dłuższy okres. Jak Pan widzi, co do MMSa, to nie ma jednego słusznego sposobu przyjmowania. Są protokoły, są pewne czynniki które ograniczają/pogarszają aktywację/smak/efektywność, etc.. Ale każdy przypadek jest oddzielny i co jest optymalne dla mnie nie musi być optymalne dla drugiego.
Tak podejrzewałem, nieaktywowany MMS powoduje "rewelacje". Bliska mi osoba nie chciała zmarnować "MMSa" po polała sobie po butelce... i wylizała ją... Fakt, że zwalczyła jakąś bakterię w żołądku i dostała przypływ energii 1-2 dni później, ale tak ją to wymęczyło, że już od tamtego czasu nie chce nawet na to patrzeć.
Chyba taka taktyka najlepsza z tymi nalewkami. Przyjmować je z rana i na wieczór, a w dzień serię z MMSem. Jak ktoś ma krótką noc i długi dzień to byłby w stanie to inaczej załatwić, ale to kwestia indywidualna.
Te 2h odstępu, to taki arbitralnie ustalony bufor czasowy. Z reguły w 2h większość specyfików wyczerpuje sporą część swojego potencjału. Tylko o to chodzi, aby minimalizować neutralizację jednych środków drugimi, bo to jest ta "taktyka kroków w przód i w tył".
Nie wiem, z czego te nalewki są, większym problemem mogą być utleniacze w nalewkach. Jeśli tak koniecznie chce Pan przyjąć w między czasie jakąś nalewkę, to też najlepiej to zrobić 1h przed/po dawce MMSa. Chociaż sądzę, że da się w ciągu całego dnia wygospodarować na to lepszy moment.
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 16:27
Co do nalewek, które brałem 3 razy dziennie przed stosowaniem mms to zastosuje 2 razy. Rano po przebudzeniu zaraz nalewki moje na alkoholu i i liposomalne zioła nalewkowe i w pracy dopiero po 1-2 godzinach mms, a druga dawka ziołowych nalewek przed spaniem. Zgodzę się również, że nieaktywowany lub nie w pełni aktywowany mms ( 1. Woda. 2.mms i kwasek cytrynowy) jak stosowałem powoduje różne ,,rewelacje,, jak było u mnie bo strasznie mnie mdliło, bóle brzucha, jakieś inne objawy jak refluksowy bym powiedział ucisk w szyi i mocne dzwonienie w uszach i wstręt do jedzenia, a dziś: bez yerby itp, aktywowany w pełni mms, już po 6-ej dawce teraz u kropli co godzine i wilczy apetyt, zero negatywnych skutków jedynie takie lekkie zmęczenie, ale to raczej konsekwencja ostatnich 3 dnich męki i tych dziwnych objawów przez nieaktywowanego lub nie w pełni aktywowanego mms i yerba. Muszę doczytać jeszczeo żenszeniu czy nie jest przeciwutleniaczam przypadkiem.
truther
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 18:19
To fakt, MMS sprawia, że człowiek interesuje się każdą substancją pod tym kątem, czy jest przeciwutleniaczem, czy nie.
Jak najbardziej, zmęczenie jest objawem stosowania MMSa, jeśli jest uciążliwe to dawkę także należy ograniczyć.
Zastanawiałem się, dlaczego Pan wlewał te krople do wody, zamiast uprzednio je aktywować. W wielu miejscach jest opisane, jak to należy aktywować. Pan odruchowo przeczytał, że po 3 krople od szklanki wody i zastosował to jak syrop czy nalewkę? Może czegoś brakuje na stronie, aby nikt więcej takiej pomyłki nie popełnił?
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 21:00
Opisane było poprawnie. Ja przedobrzyłemsmiley Po prostu myślałem, że to bez różnicy, a wygodniej wlać krople do wody niż wodę do kropli stąd tak nad tym się nie zastanawiałem. Mimo tego i tak czułem chlor więc coś tam musiało się aktywować i może nie cały tydzień od 1 do 8 na darmo? Może bardziej ta yerba jako przeciwutleniacz szkodziła. A ma Pan informacje czy żeńszeń będzie przeciwutleniaczem, utleniaczem czy neutralny? Bo chciałbym rano jakoś sobie energii dodać będą na MMS i po odstawieniu Yerby i nie mogę się doszukać tej informacji o żeńszeniu. Ma Pan informację na ten temat?
truther
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 21:22
Tak żeń-szeń to przeciwutleniacz.
Te pierwsze 8 dni można liczyć na darmo, nie liczyłbym ich jako dni kuracji, bo MMS nie był aktywowany. Nie ma sensu oszukiwać samego siebie.
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 21:44
Ok więc liczę od dzisiaj. W takim razie jutro nawet żenszenia nie ruszam. Ciekawe czy skoro dziś na luzie zrobiłem 7 kropli co godzinę podtrzymać czy wracać do 3 kropli? Bez sensu chyba teraz. Poprzednie nietolerancje były objawami nie naturalnymi, nie od mms, a od jego niewłaściwego stosowania poprzez:
- nie aktywowanie mms
- nieświadome stosowanie przeciwutleniacza w postaci Yerby Mate

Myślę, że już zostanę na tej dawce lub 8 kropli i do 9 max jak zalecane dojdę jeśli zmęczenie jakie mam dzisiaj ( nie jakieś za bardzo ) będzie znośne do funkcjonowania w ciągu dnia.
truther
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 22:04
Nie nie, jeśli Pan toleruje te 7 kropli, to tego się można trzymać. Nie chodzi o trzymanie się formy, bo "3 krople, to 3 krople". Te 3 krople to standard, od którego się wychodzi.
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 22:06
Ok, więc idąc tym tropem powinienem się zatrzymać na 9 kroplach czy jak da się funkcjonować i z 15 może być jak nie spowoduje to jakiegoś mega zmęczenia?
truther
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2020 22:14
Gdy ktoś chce zastosować agresywną terapię, taką się wykonuje raczej w ciężkich przypadkach, to się podnosi dawki godzinne tak wysoko, jak tylko dana osoba toleruje. Mogą być 3, a może być 10, to zależy od osoby. Jeśli jest odczuwalne zmęczenie, to znak, że dawkę warto zmniejszyć. Chyba, że ktoś ma sprytny plan, aby się zdrzemnąć po takiej obciążającej dawce.
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 11-05-2020 00:05
Jeszcze jedna kwestia. Przechowywanie. W lodówce mms i kwasek cytrynowy musi być czy temperatura pokojowa z dala od światła?
truther
Użytkownik

Dodane dnia 11-05-2020 00:32
MMSa w ciemnym miejscu trzeba trzymać. Kwasek nie, ale warto trzymać je razem dla zwykłej wygody.
W lodówce to się trzyma, gdy ktoś chce zrobić porcje raz na cały dzień.
nlines
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2020 18:26
Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu po wczorajszym udanym dniu 8 kropli ciągiem nie było żadnego kryzysu. Dziś natomiast po wejściu na 9 kropli po 4-ej dawce lekko zamuliło mnie to odczekałem godzinę dłużej do kolejnej dawki jednak zaraz po jej zażyciu zaczęło szumieć w uszach mocno dzwonić i dostałem jakby cofania treści do gardła i efekt refluksu. Od 14.00 z przerwami trwało do 18-19 bardziej nasilone taki ucisk w gardle. Nie wiem czy to wiązać z objawem refluksu. Za szybko dawka 9 kropli, ale wczorajszy dzień po 8 kropli co godzinę przez 8 godzin nie skłaniało podejrzewać, że 9 kropli to będzie dzisiaj taki efekt zaledwie po 1 kropli więcej. Dodam, że podobne skutki uboczne miałem już po olejkach na boreliozę więc to jest swego rodzaju reakcja mojego organizmu. Nie wiem skąd się to bierze i jak to rozumieć, że wczoraj i przedwczoraj odpowiednio 7 i 8 kropli mogłem stosować, a dzisiaj 1 kropla więcej i taka reakcja organizmu? Do tego dreszcze, ciągłe uczucie zimna, ale to był pikuś przy tym jakby objawem refluksu, który powodował dyskomfort i jakby zaburzenia oddychania powodował, ale chyba spowodowane od żołądka bo jakby nie mogło mi się "odbić". I jak w takich sytuacjach sobie radzić? Oczywiście już do takiej nie doprowadzę i postaram się lepiej słuchać swojego organizmu bo dawał mi znaki, a ja je ignorowałem, ale na ogół jak sobie z takim stanem radzić? Woda pewnie się przyda, ale co z resztą bo szum w uszach mocny i ucisk w gardle i przelewanie w żołądku i odbijało mi się śniadanie, które zjadłem 4 godziny wcześniej. Czy witamina C tutaj nie przyspieszy polepszenia i dezaktywowania MMS jeśli zakładać, że takie stany mógą być po MMS.
Edytowane przez nlines dnia 12-05-2020 20:09
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Maggie
03/08/2020 11:02
Witam Na forum umieściłam problem i pytanie dot. koloru MMS po aktywacji

truther
10/07/2020 16:33
Najlepiej aby ten chloryn wapnia był jak najbliższy 100%. Społeczność MMS bodajże stężenie od 68% traktuje jako coś, co można stosować.

truther
10/07/2020 16:32
Może być kapsułka rozmiar 0. I tak zaleca się zacząć od 1/8 dawki tej kapsułki.

truther
10/07/2020 16:29
Nie mogę otworzyć tej strony.

truther
10/07/2020 16:29
Lepiej pisać na Forum, bo shoutbox jest mało czytelny przy dłuższej widomości.

incoguto
10/07/2020 14:40
Czyli to byłby dobre? https://allegro.pl/oferta
/podchloryn-wapnia-wapno-
chlorowane-100g-875647833
7 Niestety jest to przypadek nowotworu płuc więc nie wiem czy sam mms da radę.

incoguto
10/07/2020 14:35
Jako miarę trzeba przyjąć kapsułki rozmiar 0 czyli te duże? Czy jako miarkę lepiej przyjąć płaską łyżeczkę, czy kapsułkę. Powinno wyjść na to samo...

truther
10/07/2020 13:03
Dawno nie widziałem kapsułek na polskim rynku. A co do zamawiania zza granicy, to już chyba szybciej będzie zamówić podchloryn wapnia i kapsułkownice i zrobić je samemu.

incoguto
10/07/2020 11:15
Gdzie można kupić MMS 2 w kapsułkach, najlepiej w Polsce bo sprawa jest pilna?

truther
07/07/2020 11:18
Z aktywowanym MMSem nie ma potrzeby zmywania. Chyba, że ktoś ma otwarte rany, go pieczą i nie może tego wytrzymać.

truther
07/07/2020 11:16
Kiedy stosujemy na skórę nieaktywowanego MMSa - jak przy poparzeniach słonecznych, to po kilku minutach trzeba go zmywać.

truther
07/07/2020 11:13
Można aktywować w butelce, tylko wtedy trzeba trzymać w ciemnym szkle, w ciemnym miejscu i zimnym - najlepiej w lodówce.

truther
07/07/2020 11:13
HCL jest naturalnym kwasem żołądkowym i praktyka pokazuje, że ludzie to tolerują najlepiej.

truther
07/07/2020 11:12
Chlorek złota to kwas, więc na pewno można nim aktywować MMSa. Co do efektów, to nie wiem, czy mogą być lepsze, cieżko mi to wyjaśnić. HCL jest naturalnym kwasem żołądkowym i praktyka pokazuje, że lud

Maggie
06/07/2020 22:12
I jeszcze pytanie o rozpylanie MMS, np.na włosy (receptura p. siwieniu). Czy trzeba to zmyć i po jakim czasie czy można zostawić?

Maggie
06/07/2020 22:10
I jak to jest - czy można sobie zrobić aktywowany MMS na zapas w butelce czy trzeba go wypić w ciągu 1 minuty?

Maggie
06/07/2020 20:38
Podobno można aktywować MMS chlorkiem złota i są lepsze efekty. W książce Jima Humble nic na ten temat nie ma. Czy ktoś próbował tego aktywatora?

truther
03/07/2020 14:38
Wow, to wspaniała wiadomość. Warto by pokrótce napisać o tym na forum. Ludzie częściej tam szukają informacji. Warto coś zostawić dla potomnych.

OrchisM
03/07/2020 14:29
Ból zęba nie wrócił po 2 miesiącach.

OrchisM
03/07/2020 14:28
Wystarczyło 2 dni, żeby zniknął ból zęba, zakwalifikowanego do zatrucia - 15 kropel MMS z 45 kropel DMSO wg procedury!!!

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie