MMS JIM HUMBLE
   Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

FORUM

GDZIE KUPIĆ MMS

NOWA KSIĄŻKA JIMA HUMBLE

PRZEŁOM ODKRYCIE XXI W. JIM HUMBLE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 101 MMS/CDS

PROTOKÓŁ MMS/CDH

ZASADY I SPOSOBY PRZYJMOWANIA MMS

ELIMINACJA SMAKU MMS

TERAPIA PREPARATEM MMS

PASOŻYTY WEWNĄTRZ NAS - film dokumentalny

SŁOWNIK MMS

BROSZURY O MMS

MINERAŁY SCHINDELE

LINKI

KONTAKT

SZUKAJ
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 722
Najnowszy Użytkownik: Nela
Zobacz Temat
MMS JIM HUMBLE | Medycyna Naturalna | Master Mineral Solution
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Nowy sposób wytwarzania CDH
truther
Użytkownik

Miejscowość: MMS (My Miracle Site :)
Data rejestracji: 25.03.10
Dodane dnia 29-03-2014 13:59
W najnowszym newsletterze MMS znajduje się wideo prezentujące nowy sposób wytwarzania CDH (How to make CDH - Chlorine Dioxide Holding Solution). Jest po angielsku, ale w wielkim skrócie wygląda to tak:
Do 500ml destylowanej wody wlewamy kolejno 25ml MMS i 25ml 5% kwasu solnego (lub inną ilość odpowiedniego kwasu niezbędną do aktywowania 25ml MMS). Potrząsamy i zostawiamy na 12h w temperaturze pokojowej. Po tym czasie chowamy do lodówki (najlepiej w temperaturze około 8 stopni Celsjusza). Gdy się wychłodzi otrzymamy roztwór o stężeniu 3000 PPM (3000 cząsteczek na milion). 1ml otrzymanego roztworu jest ekwiwalentem 3 aktywowanych kropli mms, czyli standartowej 3-kroplowej dawki. Oczywiście CDH przed wypiciem wlewamy do naczynia z wodą i wtedy wypijamy. CDH jest stosunkowo mocno skoncentrowany. Do zalet CDH zalicza się łatwość wytwarzania, okres przechowywania - w lodówce spokojnie można go trzymać 3-4 tygodnie. Posiada wszystkie zalety tradycynego MMS. Ogranicza ilość przyjmowanych kwasów, które mogą powodować nieprzyjemne reakcje, dzięki czemu łatwiej można tolerować większe dawki. I jedno z ważniejszych, nie marnujemy ClO2, które przy tradycyjnej aktywacji w 70%-96% ucieka w powietrze. Oczyszcza je w ten sposób co prawda i aplikujemy sobie małe ilość ClO2 poprzez nozdrza, ale z reguły nie taki jest nasz cel przy aktywacji MMSa.
Edytowane przez truther dnia 03-05-2014 16:54
http://www.jimhumble.org/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nowy sposób wytwarzania CDH
Alicja_xyz
Użytkownik

Data rejestracji: 22.03.13
Dodane dnia 04-04-2014 08:22
Wielkie dzięki za informację.

Ilu procentowy powinien być w tej sytuacji kwas cytrynowy- czy 33%, jak pisałeś wcześniej w innym poście? W domu mam akurat kwas cytrynowy 50%. Czy mógłbyś proszę napisać, jak uzyskać z tego 33% kwas cytrynowy? Wolę się dopytać, aby sie gdzieś nie pomylić w tej procedurze.

Czy do odmierzania powyższych oraz innych substancji należy zawsze używać szklanych miarek? Może podałbyś jakaś stronę www, gdzie można miarki zakupić.
Znalazłam np tą:
http://www.bionovo.pl/produkty-138-153.html
http://www.bionovo.pl/images/zdjecia/zlewka_wysoka_2.jpg

Rozumiem, że aktywacja musi się odbywać w szczelnie zamkniętej szklanej butelce. A korek z czego może być wykonany? Czy może być butelka szklana po jakimś napoju czy wodzie, zamykana gumowym korkiem na metalowym uchwycie, jak w piwie Grolsch? Jest to bowiem bardzo wygodne i szczelne zamknięciesmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Alicja_xyz
Użytkownik

Dodane dnia 04-04-2014 09:20
Mam jeszcze jedno zapytanie. Czy można i gdzie można kupić 5% kwas solny? Obejrzałam film i o ile dobrze zrozumiałam autor wymienia po kolei rożne stężenia tego kwasu mówiąc, że je wszystkie możemy kupić. M. in. mówił o 5 %... Może w USA, a u nas nie? Wolałabym taki gotowy, niż do rozrobienia.
truther
Użytkownik

Dodane dnia 04-04-2014 18:44
1. Żeby z 50% rozwtoru otrzymać 33% roztwór musisz dolać wody ilości 1/2 obecnego roztworu. Przykładowo do 100ml 50% roztwór kwasu cytrynowego należy dolać 50ml wody. Instrukcja mówi, że 50% kwas cytrynowy używamy w stosunku 1:1 z MMS, ale w nawiasie jest dodane, że w takim samym stosunku można dodać roztwór 33% (jak można wywnioskować z tabeli załączonej na końcu postu jest to optymalna, minimalna ilość kwasu niezbędna do aktywowania MMS).
2. Co do materiałów, to ja osobiście nawet w kuchni, do przechowywania żywności, wody, etc. używam szkła. Na pewno z MMS nie należy używać metalu, chyba, że ktoś chce się nim (metalem) nafaszerować. Ale lepiej w drugą stronę... MMS przyjmowany zgodnie z instrukcjami i ze szklanych naczyń wyciąga metale z organizmu. Z tworzywami sztucznymi substancje też reagują, dlatego używałbym szklanych miarek. Społeczność MMS nawet w filmach instruktażowych używa plastikowych pipet oraz plastikowych butelek i to działa. Ja może idę kroczek dalej, preferuję szkło. Ale przyznaje miałem problem, aby dostać coś ala "szklana pipeta" na swoje potrzeby (do DMSO tego potrzebowałem). Przy przeprowadzce straciłem prawie całe swoje szkło, został mi się tylko szklany cylinder i szpatułka borokrzemowa (do mieszania, też dla DMSO jej używałem). Obecnie używam plastikowych pipet, do każdego płynu (MMS, aktywator, CDH) osobną.
Staram się nie zamieszczać linków do produktów, nikogo nie faworyzuję i nie chcę dawać nikomu podstaw do oskarżeń o napędzanie komukolwiek sprzedaży. Ale jeżeli o takie rzeczy to najlepiej w google wpisać "szkło laboratoryjne", "szklana zlewka", "szklany cylinder". Zaletą cylindrów jest to, że są bardziej precyzyjne od zlewek. Z kolei do zlewki łatwiej wlać cokolwiek. Przy buteleczkach jakimi operuje przeciętny użytkownik MMS spokojnie można sobie poradzić ze szklanym cylindrem. Wszystko jest na stronie, którą znalazłaś. Przyznam, że ja kupowałem z innej strony i ceny były mniej atrakcyjne.
3. Tak, aktywacja musi zachodzić w szczelnej butelce. W przeciwnym wypadku rzecz jasna uleci. Mniejsze znaczenie ma to, z czego jest wykonany korek, ważniejszy jego spód, czym jest wyścielony, albo jaki tam jest materiał. Metal zdecydowanie odpada. W instrukcji do wytwarzania CDH używają plastikowych. Ten od Grolscha wygląda OK, ceramika i guma. Dodam od siebie, że ja nie mieszam tak, jak na filmiku. Nie odwracam butelki do góry nogami, nie wiem, czy wtedy jest mniejsza reakcja, ale ja mieszam wytwarzając wir w butelce. Tak kilka razy i po kilkunastu godzinach odkładam do lodówki. Otwieram po 2 dniach albo później, bo robię z wyprzedzeniem. Co do butelek to fajne są po olejach zimnotłoczonych w ciemnym szkle. Ich wadą jest to, że często mają słabe zakrętki.
4. Faktycznie, problem jest z dostaniem kwasu solnego 5%, już nie wspominając o spożywczym (warto szukać produktów o klasie czystości "spożywczej" zamiast "technicznej"). Ja osobiście stosuję 80% kwas mlekowy w proporcjach 8:3 (8ml MMS na 3ml 80% kwasu mlekowego). Z kwasem solnym jest jeden problem Fakt, że jest on bardzo często stosowany przez społeczność MMS, bo naturalnie występuje w żołądku, bo nie smakuje tak źle, ale aktywując MMS kwasem solnym wytworzona ilość ClO2 jest niższa o 20% w porównaniu z innymi kwasami. Widać to w tabelce, do której linki zamieszczam poniżej.

Optymalne proporcje aktywacji MMS (chloryn sodu) z kwasami
Optymalne proporcje aktywacji MMS (chloryn sodu) z kwasami (plik pdf) odznaczyć "Use our download manager and get recommended downloads" i kliknąć "download")
Optymalne proporcje aktywacji MMS (chloryn sodu) z kwasami (plik pdf - bezpośredni link)
Edytowane przez truther dnia 18-05-2014 17:01
HAS
Użytkownik

Data rejestracji: 25.04.14
Dodane dnia 26-04-2014 21:44
Witam wszystkich forumowiczów, jako nowy użytkownik
Truther, bardzo Ci dziękuję za obszerne wyjaśnienia.
Ponieważ dopiero raczkuję w temacie i nie przyswoiłam jeszcze pełnej wiedzy z protokołów, to pozwolicie, że powtórzę, ponieważ nie chciałabym popełnić błędu. Z tabeli zrozumiałam smiley tylko tyle, że zależnie od zakraplacza 1 kropla może odpowiadać 15-20 kroplom. Może dlatego cytrynowy smak mojego napoju był całkiem przyzwoity. To, co posiadam to: ostatnią książkę Jima, szklane naczynia; 25-28% chloryn sodu płynny (czyli chyba roztwór); 50 % kwasek cytrynowy i 10 % kwasek cytrynowy, typowy zakraplacz do oczu z apteki i plastikową 30 ml miarkę do odmierzania. Poprawcie mnie, jeśli się mylę:
1/ Przyrządzam: 500ml destylowanej wody + 25ml chlorynu + 25ml 50% kwasu cytrynowego (lub 125ml 10 % kwasu cytrynowego);
2/ Zakręcam butelkę;???
3/ Potrząsam;
4/ Zostawiam na 12h w temperaturze pokojowej;
5/ Po 12h chowam do lodówki (około 8 stopni Celsjusza).
6/ Stosuję 1ml (czyli 3 krople) na 1 dawkę r11; na jaką ilość wody?
- czy typowy zakraplacz z aptek, to też będą 3 krople, czy więcej, bo mój zakraplacz raczej nie wyrzuci 1 ml w 3 kroplach?
- czy ten preparat nie będzie za słaby?
- nie rozumiem, dlaczego dodaję ten 1 ml znowu do wody, jeżeli już raz było połączone z wodą destylowaną?
- czy kolejne rozcieńczanie nie osłabia działania? Pierwszy raz po prostu połączyłam chloryn z kwaskiem 1:1, odczekałam 3 min i dolałam 0,5 szklanki wody.
- czy dwutlenek chloru w roztworze, będzie się utrzymywał na tym samym poziomie przez 3-4 tygodnie?
- czy mogę go przelewać do mniejszej buteleczki, np. ze sprayem, czy raczej nie r11; czy nie straci właściwości?
- pomysł na butelkę litrową już mam, bo zaopatrzyłam się w koloidy w ciemnych buteleczkach, więc będą idealne, ale jak pobierać ten 1 ml z butelki?
Chyba muszę poszukać mniejszej miarki, bo moja odmierza po 10 ml.
Czy wszystko dobrze zrozumiałam?
Proszę też o uzupełnienie moich wątpliwości.

truther
Użytkownik

Dodane dnia 27-04-2014 06:21
Dzięki za wykrycie omyłki, oczywiście chodziło o to, że 1ml może być równy 15-30 kroplom, a nie że 1 kropla może być równa 15-30 kroplom. Już poprawiłem dokument, można go pobrać/wyświetlać na nowo.
Rozumiem, że książka, którą posiadasz to "MMS. Najważniejszy Roztwór Mineralny Trzeciego Tysiąclecia." 25%-58%, tak masz roztwór, nazywany MMS.
Do 1ml CDH możesz użyć 1/2 lub całą szklankę wody. Ja osobiście na pierwszą poranną dawkę biorę całą szklankę, bo wiadomo po nocy trzeba uzupełnić płyny, no i trzeba mieć coś wody do pozbycia się tego, co MMS wyczyści.
Z kroplami jest ten problem, że co nie zrobisz, to będzie nieprezycyjne, to jest zależne od zakraplacza. Ale zakłada się 3 krople niezależnie od zakraplacza i tak zalecenie jest takie, że gdy poczujemy jakieś mdłości, biegunke, etc. to należy dawkę zredukować. To jest najważniejsze, aby dawki trzymać na odpowiednim poziomie.
Nie wiem, jak odpowiedzieć, czy preparat nie będzie za słaby. Ważne, aby go przyjmować w częstych i małych dawkach. Wtedy to, że jest słaby nie stanowi problemy, bo łatwiej sobie z nim wtedy radzimy. Długoletnia praktyka społeczności MMS to potwierdza.
Roztwór CHD rozcieńcza się z wodą, bo picie surowego CHD może być nieprzyjemne, jest mocne. CDH wlany do zwykłej wody rozpuszcza się jeszcze lepiej, dlatego jak woda w szklance ma więcej niż te 8 stopni z lodówki (a będzie taka), to nie wyparuje z niej, bo wtedy jest więcej wody do rozpuszczenia w niej ClO2. No i najważniejsze to to, że aktywowany MMS trzeba czymś popić, dlatego CDH dodaje się przed wypiciem do wody.
Nie, rozcieńczanie nie osłabia działania. Dla porównania jak wypijesz 25ml wódki, czy zrobisz z tego drinka to i tak przyjmiesz tą samą ilość alkoholu.
Roztwór CDH (dwutlenku chloru) spokojnie wytrzyma 3 tygodnie, szczególnie jak jest w ciemnym szkle i w lodówce.
Możesz przelać do mniejszej buteleczki, ale wtedy nie wiem czy nie lepiej od razu zrobić w tej mniejszej buteleczce. Przelewanie w jakimś stopniu wpłynie na ubytek ClO2 z roztworu, wtedy będzie duży kontakt z powietrzem.
Do pobierania 1ml CHD z butelki wystarczy zwykła pipeta pasteura 1ml. Można łatwo dostać w dużych ilościach i za małą cenę. Jeżeli to plastik, to warto zaopatrzyć się w 20-50 sztuk, zużywają się i pękają po jakimś czasie. Miarkę 10ml zachowaj sobie do przyrządzania CDH, a pipetę do odmierzania kolejnych dawek. Przy dodawaniu CDH do wody warto jest zanurzyć pipetę w wodzie, wtedy CDH nie ma kontaktu z powietrzem i nie tracimy ClO2.
Edytowane przez truther dnia 27-04-2014 06:49
HAS
Użytkownik

Dodane dnia 27-04-2014 07:10
Ja nie potraktowałam tego jak pomyłkę, po prostu poza tym jednym zdaniem, reszta cyferek jest dla mnie czarną magią. Najważniejsze, że dobrze zrozumiałam ilości, ponieważ planuję używać tylko kwasek cytrynowy do aktywowania.
Czyli stosuję 1 ml z wodą co godzinę?
Mam jeszcze pytanie - wiele lat temu były w sprzedaży różne preparaty (oczywiście w aptekach) np. pepsimal, które, pobudzały produkcję kwasów żołądkowych u osób z niedokwasotą (nie wiem, czy fachowo tak się mówi). One były robione właśnie na bazie kwasu solnego. Pytam o to, czy ewentualnie CDH z kwaskiem cytrynowym, ewentualnie z kwaskiem solnym mógłby mieć takie samo działanie? Teraz już firmy farmaceutyczne nie myślą o takich syropach, bo przecież z tego nie byłoby dużych zysków, więc niech się ludzie męczą całe życie.

truther
Użytkownik

Dodane dnia 27-04-2014 08:07
Może nie potraktowałaś tego jako błąd, bo łatwo go przeoczyć. Ja go dopiero zauważyłem po przeczytaniu Twojego cytatu, który był wyciągnięty z mojego dokumentu pdf. Tak czy inaczej to był błąd i myląca informacja. Dzięki Tobie zostało to sprostowane.
Ten pdf będzie bardziej przydatny, dla osób które interesują się tym specyfikiem od strony technicznej, wierzę, że takie są i będą. Mam nadzieję, że zrobią z tego pożytek. Bo tak naprawdę można tam wyczytać, ile potrzeba roztworu kwasku, octu, kwasu mlekowego czy kwasu solnego, aby aktywować MMS (chloryn sodu) używając jak najmniejszych ilości kwasów. Bo im więcej kwasu w aktywowanym roztworze, tym ludzie słabiej to tolerują. Dlatego to jest tabela "optymalnych proporcji".
Z tej tabeli płyną też inne ważne informacje. Bardzo istotna jest uwaga na samym dole, że przy otwartej/tradycyjnej aktywacji MMS nawet 96% dwutlenku chloru ucieka w atmosferę. Inna, to że przy aktawacji MMS za pomocą kwasu solnego (HCl) ilość wytworzonego dwutlenku jest ograniczona o 20%. Co nie zmienia faktu, że spoeczność MMS używa najczęściej 50% kwasu cytrynowego i 5% kwasu solnego. Ja osobiście używam kwasu mlekowego. Znalazłem 80% kwas mlekowy jakości spożywczej i takiego używam.
Z tabeli też można wyczytać, że do aktywacji 10ml MMS wystarczą 3ml roztworu 50% kwasu cytrynowego, a żeby aktywować MMS z kwasem cytrynowym w proporcjach 1:1 to wystarczy 33% roztwór kwasu cytrynowego. W instrukcji na oficjalnym forum MMS jest napisane, że do CDH używa się 50% kwasu cytrynowego w proporcjach 1:1, ale w nawiasie jest napisane, że w proporcjach 1:1 roztwór 35% też może być, co by się zgadzało z tabelką, o której mówimy.
Odpowiadając na Twoje pytanie kwasem solnym jak najbardziej można aktywować, to 2. najczęściej stosowany aktywator, ale ma taką wadę, że ogranicza o 20% ilość uzyskanego dwutlenku chloru. Zawsze można to sobie zrekompensować dawkami zwiększonymi o 25%.
HAS
Użytkownik

Dodane dnia 27-04-2014 22:18
Dopiero teraz zwróciłeś mi uwagę na informację, że "przy otwartej/tradycyjnej aktywacji MMS nawet 96% dwutlenku chloru ucieka w atmosferę" - rozumiem, że chodzi o te 20 sekund - do 3 minut? To bardzo dużo zwłaszcza, że to właśnie dwutlenek chloru ma pobudzać do działania nasz układ immunologiczny. A może warto byłoby używać do tego naczynka szklane na wzór małych fiolek (ampułek) wielokrotnego użytku, z gumowymi korkami. Dzięki tym korkom są wielokrotnego użytku, ponieważ nie ma dopływu tlenu. Wtedy buteleczkę z MMS można zamknąć takim korkiem, a kwasek do aktywacji dozować strzykawką, poprzez nakłucie igłą. Wtedy znacznie ograniczamy dopływ powietrza. Nie wiem, czy to się trzyma kupy, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy. Nie wiem tylko, czy są w ogóle dostępne takie naczynka, bądź duże ampułki. No i oczywiście nie wiem, czy kwasek cytrynowy dozowany do aktywacji mógłby przechodzić przez igłę?
Wiesz Truther, kiedy piszesz o zainteresowaniu stroną techniczną dokumentu, to tak sobie myślę, że jednak większość chemików, czy biochemików w naszym kraju (i nie tylko) - już nie wspomnę o medykach, niekoniecznie stoją po stronie ludzi z mniejszymi lub większymi problemami zdrowotnymi, poszukujących jak najmniej szkodliwych dla organizmu metod leczenia. Oczywiście mam na myśli konkretną kategorię ludzi, bo przecież nie wszyscy zajmują się lekami, czy preparatami dla zdrowia. Mam natomiast koleżankę, która jest chemikiem i na różnych etapach swojego życia badała różnego rodzaju, preparaty, substancje i leki. Nigdy natomiast nie zażywała antybiotyków, nigdy też nie podawała ich dzieciom, bo przecież nie będzie nikogo truć, a tym bardziej najbliższej rodziny. Oczywiście wszyscy są zdrowi, a leczeni wyłącznie metodami naturalnymi (przyprawy, zioła, nalewki, okłady). To ona zawsze karmiła mnie informacjami o ziółkach i naturalnych sposobach leczenia. Zdecydowanie preferuje zdrowy tryb życia. Ostatnio rzadko mamy kontakt, ponieważ mieszkamy w rożnych częściach kraju, ale kiedyś każdy nowy (nawet naturalny) suplement witaminowy, czy oczyszczający, a nawet herbatkę ziołową badała, żeby sprawdzić, czy nie są zanieczyszczone bądź nafaszerowane chemią. Ma jasno sprecyzowany stosunek do leków, firm farmaceutycznych i lekarzy, ze względu na złe diagnozy. Nie wiem, czy słyszała o MMS, bo dopóki zdrowie dopisuje to człowiek nie poszukuje na siłę, ale jeżeli już wiele lat temu przetestowała wodę utlenioną to myślę, że MMS też ją zainteresuje. Spróbuję złapać z nią kontakt i podeślę jej te tabelki.
Jestem pewna, że pochyli się nad tematem.

truther
Użytkownik

Dodane dnia 28-04-2014 05:38
W pierwszym poście napisałem o ubytkach przy otwartej aktywacji rzędu 70%-96%. Tak, chodzi o te 20s - 3min. Te dawki nadal działają, ale jakby nie patrzyć są mniej ekonomiczne i trudniejsze do przyjęcia. CDH jest najwydajniejsze, zwiększa liczbę dawek ze 100ml MMS nawet 20-krotnie i tym samym 20-krotnie zmniejsza ilość przyjmowanego kwasu, przez co łatwiej tolerujemy większe dawki.
Nie wiem, czy dobrze rozumiem Twoj pomysł na aktywację w zamkniętej ampułce z iglą. Ale trzeba wziąć po uwagę, że dwutlenek chloru jest bardzo niestabilny. Dlatego nie trzyma się go w pojemnikach, tylko wytwarza tuż przed użyciem. W pewnych stężeniach jest też wybuchowy, jeszcze nie udało mi się osiągnąć takiego stężenia, ale przy dużych ilościach naczynie robi się naprawdę ciepłe. Dlatego robi się to w wodzie, bo przy temperaturze ok 8 stopni Celsjusza rozpuszczalność dwutlenku chloru w wodzie wynosi ok 1%. Niby niewiele, ale to i tak jest mocne, więcej się nie da i jest stabilne. Ale faktycznie jest metoda aktywacji mms ze strzykawką i trwa ona kilka minut, a nie godzin. Na niemieckim forum ta metoda jest opisana:
http://www.mms-selbsthilfe.de/showthread.php?2150-Neue-Einnahmemethode-Rezepte-für-die-Gefeu-Lösungs=c6120288c295f37d9747f24d5d2ad11e
(tlumaczenie maszynowe)
Tutaj trochę technicznych informacji, odnośnie rozpuszczalności dwutlenku chloru też:
http://www.nicht-wissen.square7.ch/dewiki/index.php?title=Kategorie:Gefeu_Lösung
(tlumaczenie maszynowe)
No właśnie tak jest, im więcej człowiek wie o antybiotykach, tym mniej chętnie je bierze... w ogóle. Tak jak ze szczepieniami.
Ja nie mam możliwości testowania czystości substancji. Staram się po prostu jeść jedzenie lokalne, a zioła od zielarzy.
MMS w działaniu podobny jest do wody utlenionej, z tym, że woda utleniona jest jeszcze mniej stabilna i jest silniejszym utleniaczem. Słabszy utleniacz jest w stanie wejść głębiej do organizmu.
hellea
Użytkownik

Data rejestracji: 17.05.14
Dodane dnia 17-05-2014 18:31
@truther, stosujesz proporcję 8:3 (8 ml mms na 3 ml 80% kwasu mlekowego) na jaką ilość wody? czy na 500 ml?
truther
Użytkownik

Dodane dnia 17-05-2014 19:56
Obecnie używam 500ml butelek. Aby otrzymać roztwór zbliżony do CDH opisanego w tym wątku czyli 25ml MMS należało by użyć 9,375ml 80% kwasu mlekowego. Żeby się nie bawić w ułamki można użyć 24ml MMS i 9ml 80% kwasu mlekowego.
Autor RE: CDH rożne protokoły
Alicja_xyz
Użytkownik

Dodane dnia 23-05-2014 10:01
Mam pytanie o CDH (rozrobiony np. kwasem cytrynowym) - czy można stosować to również do protokołu spray. Co z innymi protokołami? Chyba, że przeznaczony jest wyłącznie do picia.
truther
Użytkownik

Dodane dnia 23-05-2014 12:45
Ten CDH jest ekwiwalentem aktywowanego MMSa. Używa się go tak samo jak MMSa aktywowanego kwasem cytrynowy - do picia, spray, zakraplanie, lewatywy, etc. Do worka się nie nadaje, bo parowanie jest za małe, tutaj jest wymagana otwarta aktywacja MMS+kwas bez żadnej wody.
Autor RE: Kwas mlekowy spożywczy 80%
Alicja_xyz
Użytkownik

Dodane dnia 23-05-2014 13:24
Dziękuję za odpowiedź Truther.
Zauważyłam, ze kwas mlekowy spożywczy występuje w formie proszku lub płynu. Czy Ty używasz w formie płynnej? Czy należy zachować jakąś szczególną ostrożność przy ząkupie tego kwasu, czy też wystarczy, ze znajdę po prostu kwas mlekowy spożywczy, np 80%?
truther
Użytkownik

Dodane dnia 23-05-2014 16:14
Ja używam 80% w płynie o klasie czystości "spożywczy". To znaczy, że można go konsumować, ba można używać do konserwacji domowych przetworów smiley.
W teorii kwasów w proszku też można używać. Przykładowo w przepisie na CDH jest 25ml 50% kwasu cytrynowego, to można po prostu wsypać 12,5g czystego kwasu cytrynowego w proszku. Otrzymamy roztwór będzie odrobinkę mocniejszy, bo będzie 12,5ml wody mniej.
Nie wiem, czy ktoś tak robił. Szczerze nie spotkałem się z takim użyciem, ale nie widzę przeszkód, szczególnie jak ktoś ma precyzyjną wagę.
Autor RE: Mycie zębów
Alicja_xyz
Użytkownik

Dodane dnia 23-05-2014 17:36
Czy do mycia zębów mieszasz CDH z z DMSO?
truther
Użytkownik

Dodane dnia 23-05-2014 19:03
Potłukło mi się szkło jakiś czas temu, w tym szklana pipeta i DMSO nie używam w tej chwili. Używałem samego CDH (z wodą oczywiście), ale DMSO też bym dodał. Tak jak pisałem CDH używam wszędzie tam, gdzie tradycyjne MMS. To są te same składniki, powiedziałbym, że w lepszych proporcjach, bo jest mniej kwasu w stosunku do dwutlenku chloru, które przyjmujemy.
HAS
Użytkownik

Dodane dnia 27-05-2014 09:50
Z produktów, które zamawiałam, w płynie DMSO były drobinki jakby soli lub lodu. Dopiero w temperaturze pokojowej całość przeszła w stan ciekły. Zupełnie się na tym nie znam, ale czy to jest naturalna reakcja? Czy to możliwe, że np. w niskich temperaturach (np. w transporcie) zachodzi jakaś kontrakcja zasoleniowa czy coś tamsmiley ? Mam nadzieję, że nie jest to substancja wybrakowana? Mam na myśli DMSO raczej o czystości farmaceutycznej (99,99% i 100%).
Truther, czy DMSO mogę delikatnie przelać z dużej do mniejszej bardziej poręcznej buteleczki - nie straci swoich właściwości? Mam kilka różnych pojemności - jeżeli w tak spektakularny sposób pozbyłeś się swojego zapasu, to mogę Ci podesłać na jakiś post r. Zresztą wiesz, co mam. Jeśli którego produktu potrzebujesz, wystarczy słowo. Zapas jest świeżutki z gotową pipetką.

truther
Użytkownik

Dodane dnia 27-05-2014 14:32
Hah, sam kiedyś się nad tym głowiłem, ale okazuje się, że DMSO ma specyficzną temperaturę topnienia, ok. 18,4 stopnia Celsjusza. W zimie jak zostawiałem w pokoju okno otwarte, to przy kilku/kilkunastu stopniach w pokoju DMSO mi zamarzał.
Dziękuję za propozycję. Jeszcze jedną nieotwartą butelkę DMSO posiadam, zniszczyło mi się szkło, ale po długiej przerwie w zeszłym tygodniu zamówiłem szklane pipety.
Można przelać do innej butelki. DMSO to silny rozpuszczalnik dlatego trzymaj w szkle. DMSO jest często sprzedawane opakowaniu HDPE, ale z buteleczką nie będzie problemów.
Przy przelewaniu to mogły by być problemy w przypadku CDH, czy CDS, wtedy część dwutlenku chloru siłą rzeczy musiała by ulecieć w powietrze.
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

truther
18/05/2020 12:11
Raczej nie, MMS działa z przeciwutleniaczami. Tego raczej się nie dodaje do środków przeciwbólowych.

Nela
18/05/2020 07:38
Dziękuję za odp. A czy gdy zażywa się silne środki przeciwbólowe razem z MMS ma jakiekolwiek wpływ na nie?

truther
16/05/2020 22:35
MMS likwiduje różne patogeny, odciąża system odpornościowy i pozwala nam działać w miarę normalnie. Z reguły pomaga pośrednio.

truther
16/05/2020 22:34
Na temat samej miażdżycy faktycznie nie mogę znaleźć. MMS to nie jest coś, co działa na schorzenie X czy Y. To likwiduje różne patogeny, odciąża system odpornościowy i pozwala nam działać w miarę norm

truther
16/05/2020 22:32
Przepraszam, faktycznie pomyliłem się tak, jak Pani mówi.

Nela
16/05/2020 18:12
Ten link co mi napisałeś jest o cukrzycy a na temat miażdżycy nic nie znalazłam

truther
16/05/2020 01:13
Można też poszukać frazy "mms diabetes testimonial".

truther
16/05/2020 01:12
Na jednym forum jest zbiorczo opisane, warto tam zajrzeć: https://mmsforum.io/diabe
tes/66-what-about-diabete
s-does-mms-cure-diabetes

Nela
16/05/2020 00:23
Czy przy zaawansowanej miażdżycy terapia za pomocną MMS może pomóc?

truther
12/05/2020 19:52
W przypadku prostaty MMS-2 wykazywał się stosunkowo dobrze. W tym celu zaleca się albo Protokół 2000 albo Protokół 4000.

wzm58
12/05/2020 18:23
Kto stosował MMS do obniżenia wskaźnika PSA dla mężczyzn.Jak go w tym przypadku stosować aby były dobre wyniki.

nlines
10/05/2020 00:44
Ja od 1 maja stosuję MMS na boreliozę. Stosuje wg protokołu IDS dopiero tydzień i celem jest dojście do 9 kroplo MMS+9 kwasek cytrynowy 50% co godzinę przez 8 godzin i tak pociągnąć do czerwca i zrob

Qwerty
08/05/2020 15:08
Bardzo proszę o pomoc czy ktoś leczył sie mms na. borelioze stawowa czy mógłby ,i coś doradzić b proszę o info

Admin
01/05/2020 22:50
Trzeba rozpowszechniać MMSa trogą pantoflową. Google i cały mainstream chce nas wziąć za twarz.

Admin
01/05/2020 22:50
Google nas ocenzurowało, usunęło naszą stronę z wyników wyszukiwania: http://www.mmsjimhumble.u
bf.pl/forum/viewthread.ph
p?forum_id=36&thread_id=2
35

truther
14/04/2020 19:02
A co do zewnętrznego stosowania, to DMSO zwiększa penetrację i przenikanie substancji z zewnąrz. Warto to przemyśleć.

truther
14/04/2020 19:02
Zakraplacz ma tę zaletę, że jak odpowiednio ułożymy głowę, to płyn może się dostać do zatok i je oczyścić.

truther
14/04/2020 19:01
Rozpylacz ma tę zaletę, że w miarę jednolicie pokrywa pryskaną powierzchnię.

truther
14/04/2020 19:01
Zależnie od lokalizacji można wykorzystać albo zwykły zakraplacz, albo rozpylacz.

truther
14/04/2020 19:00
Podstawą jest zawsze przyjmowanie doustne.

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie